Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość peregreen

jesienny płaszczyk retro, za i przeciw

Polecane posty

Gość peregreen

Witajcie, mam dylemat i potrzebuję porady. Tutaj jest pełno specjalistek w dziedzinie mody, więc mam nadzieję, że ktoś mi doradzi. Wpadł mi w oko ten płaszczyk: http://www.allegro.pl/item431677185_welniany_plaszczyk_retro_grzybek_eastex.html Czy możecie mi doradzić, czy taki fason będzie modny tej jesieni i generalnie z czym go w ogóle nosić? Jakie kolory dobierać, czy lepiej nosić takie fasony do spodni, czy do spódnic? Jakie buty dobrać, żeby wyglądało fajnie? Ja myślałam o jakiś botkach, ale nie wiem sama... Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na na na na
moim skromnym zdaniem to zdjęcie jest nieprofesjonalne jakieś, ten płaszczyk wyszedł deczko jak babciowy :o na kimś wyglądałby może inaczej, ale jest jak jest czyli kiepsko jest... jeśli natomiast miałabym mówić do czego pasuje to do spodni na pewno,do spódnic też, ale nie wszystkich, długość spódnicy uzależniona od długości płaszcza dla konkretnej osoby już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobny w kolorze ecru z mango i jest śliczny i go kocham a do tego dałam za niego jedyne 49 pln :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnadmorska...
Mi się ten płaszczyk bardzo podoba. Jest w słodkim klimacie lat 60 :) Kojarzy mi się z Jackie Kennedy. Myślę, że możesz do niego nosić np. spodnie rurki, albo ciemne nieprzezroczyste rajstopy krótkie spódnice i botki na obcasie (też w klimacie retro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płaszczyk bardzo fajny, luźny, co w tym sezonie jest zdecydowanie modne(!) kolorek też wdzięczny, bo można łączyć z fioltetem, musztardą, żółcią, jaśniutkim brązem. ja proponuje do niego getry, długie legginsy, botki, berety, kolorowe chusty i wełniane dodatki, powinno być ok, rurki też ze spokojem, ale dobrze byłoby tej jesieni zaopatrzyć się w jedne szerokie spodnie z kantem:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka19Krk
ja też mam taki tylko ze krótki i bardziej rozkloszowany kupiłam go w lumpie za 5 zł z atmosphere to Mój najlepszy zakup:D poszukaj innego modelu bo ten jest srednio ciekawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie jestem zdania, że ten pierwszy jest najlepszy, bo niepowtarzalny, te które zaproponowałaś są może 'bardziej na topie', a moze nawet ciut ładniejsze, ale jest/lub będzie ich na ulicach mnóstwo! może warto trochę pokombinować i postawić na oryginalność...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnadmorska...
zgadzam się z przedmówczynią, wydaje mi się, że ten pierwszy jest bardziej oryginalny niż te inne z linków. Kolor jest super, można kombinować kolorystycznie do woli :) Ja też lepiej czułabym się w czymś niepowtarzalnym, więc stawiam na ten z pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×