Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciązowa

Czy w 22 tygodniu ciąży można odczuwać skurcze Braxtona Hicksa?

Polecane posty

Gość Ciązowa

Jestem w 22 tyg. ciąży. Ostatnio zauważyłam właśnie takie kilkusekundowe twardnienie macicy. Czy to jest normalne w tym okresie? Staram się dużo leżeć, lekarz mi przepisał No-spę bo miałam miękką szyjkę ale teraz jest wszystko ok. Za tydzień idę na badanie.Czy mam się czym martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciązowa
Dodam jeszcze że nic mnie nie boli tylko właśnie macica twardniej na kilka sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co opisujesz u siebie u mnie pojawiło się mniej więcej w połowie ciąży...kilka razy w ciągu dnia twardniał mi brzuszek, najcześciej przy lekkim wysiłku...gdy odpoczywałam przechodziło... u mnie było wszystko ok, u Ciebie raczej jest podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam to właśnie w takim samym czasie (około 20 tygodnia) pojawiły się u mnie takie skurcze-pamiętam że lekarz mówił mi wtedy że jak dzieje sie tak kilka razy dziennie (3-5 razy) to jest ok. Jeśli jednacz częściej to trzeba z tym uważac-u mnie potem tak sie rozkręciło że miałam takie skurcze i po 20 razy na dobę(i troche mi się skracała szyjka)-wtedy zaczełam brac fenoterol,a na koniec ciąży jeszcze do tego relanium.Myślę że powinnaś o tym powiedziec swojemu lekarzowi,dobrze że bierzesz nospę-nie martw się napewno wszystko jest dobrze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wkroczyłam właśnie w 23 tydzień ciąży i mam podobnie.... twardnieje mi brzuch....ale tylko kiedy się wysilam, dużo spaceruje itp. Jeśli się położę jest wszystko dobrze, mam barć nospe kiedy będzie mi się to powtarzało.....to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciązowa
Dzięki uspokoiłyście mnie, ja to odczuwam właśnie jak leże. Na pewno powiem o tym mojemu lekarzowi, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×