Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawiONA_

wampiry energetyczne

Polecane posty

Gość zaciekawiONA_

Ostatnio wtelewizji smiadaniowej byla mowa o wampirach energetycznych. własńie w internecie znalazlam cos takiego: " Wampiry energetyczne nie potrafią wytworzyć wystarczającej ilości energii pozwalającej im przeżyć. Wampiry energetyczne żywią się energią innych ludzi… Zazwyczaj nie zdają sobie sprawy, że osłabiają innych. Spotkanie z wampirem powoduje, że czujemy się rozdrażnieni, słabi, smutni. Dłuższy kontakt może skończyć się bólami głowy i chorobami. Myśl, że wampiry to ludzie spotykani na mieście jest, niestety, błędna. Bardzo często wampirem jest ojciec, matka, dziecko, współmałżonek, kolega w pracy lub przyjaciel. Osoba będąca wampirem może być powszechnie lubiana i ceniona, tylko… ludzie z jej otoczenia podświadomie wolą unikać z nią kontaktów." spotkaliscie sie z takim zjawiskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban z Żymu
Jedna mi nieźle wyssała energię z tego tam niżej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam
Tak, słyszałam o czymś takim, że są ludzie którzy "pożerają" nasze zasoby energetyczne zupełnie nieświadomi tego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami mam wrażenie, że ja jestem takim wampirem. Najlepsze jest to, że sama się pozbawiam żarełka, bo nie lubię za bardzo wychodzić do ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiONA_
leworęczna-> nie lubisz czy raczej to ludzie ciebie unikaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban z Żymu
Leworęczna - dam ci possać trochę energii Otwórz buzie Buahahaha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię, wykręcam się od spotkań z ludźmi :O Przy tym paczka znajomych, z którymi się CZASEM spotkam, zamyka się na liczbie 8? 10? osób, tak więc nie jestem osobą zbyt towarzyską. Piotruś, popitalaj na bambus, ty niewyżyty onanisto 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
tak. to bardzo częste zjawisko. co prawda rzadko spotyka się wampiry wysysające energię na taką skalę by podupaść przy nich na zdrowiu, ale pomniejsze to dość często. ci ludzie nie zdają sobie sprawy z własnego wampiryzmu. np. zachowaniem wampirycznym jest jak, ktoś podcina ci skrzydła powtarza że coś ci się nie uda, to na pewno nie wyjdzie i nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban z Żymu
W czym problem kochanie, przecież wampiry lubią sobie possać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to raczej toksyczni ludzie
a nie wampiry Zresztą wiele zakompleksionych i niedowartościowanych słabych osób dołuje swoich bliskich, zeby poczuć się lepiej, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban z Żymu
Dokuadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i moja koleżanka mamy takie cechy, ale też bez przesady, i nawet zdajemy sobie z tego sprawę więc nie jest źle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban z Żymu
Macie takie cechy że wierzycie w pieerdoły i zabobony? To gratuluje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiONA_
Piotruś Ban z Żymu-> po co sie odzywasz jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia. cos mi sie wydaje ze ty jestes takim zakompleksionym wampirem. odechciewa mi sie wchodzic na forum jak widze twoje wpisy. a tak poza tym co tu robisz? to forum dla kobiet!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban z Żymu
Takimi wpisami robisz mi wielką przykrość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
w zasadzie wampiryzm i toksyczność to jedno i to samo. choć słowa wampiryzm energetyczny używa się raczej w stosunku do osób których toksyczne oddziaływanie jest na tyle subtelne, że nie kapujemy sie od razu że dana osoba jest toksyczna i nie wiemy z jakiego powodu kontakty z ta osobą psują nam samopoczucie. jednak nie ma w tym nic z magii, a po prostu tracimy energię przez kontakt z osobą, która jest toksyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban z Żymu
To z gwiazdkami ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
a sory...zapomniałam dodać ze to co pisze to mój osobisty pogląd na sprawę, bo inni mogą wierzyć inaczej. ja tak widzę tą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiONA_
oj Piotruś ale odmiana, juz odechcialo ci sie pisac glupot- dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruś, lepiej przyznaj się, że jesteś komicznym albo jarkiem, bo poziom taki prezentujesz 🖐️ Dobra, teraz jak z tym walczyć u siebie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban z Żymu
Dzięki za pochwałe, staram sie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale aferka
"Zresztą wiele zakompleksionych i niedowartościowanych słabych osób dołuje swoich bliskich, zeby poczuć się lepiej, niestety " tak tak, moja matka np!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban z Żymu
Słuchajcie, a czy taki wampir potrafi wyssać bąka z duupy? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
leworęczna--> a jak się objawia twoja toksyczność? moim zdaniem żeby przestać być wampirem trzeba nauczyć się produkować samemu "odpowiednią ilość energii" - dobrego samopoczucia (żeby nie musieć tego czerpać od innych). do tego jest taka dziedzina jak samodoskonalenie. zainteresować sie tym, przeczytać parę poradników, zastosować parę rad. mi się wydaje że największymi wampirami są osoby które zaniedbały własna psyche. np. moja mama jest lekkim wampirkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban z Żymu
Nie moge sie tak brechtać w pracy bo wzbudzam podejrzenia :D Trzeba zachować pełną powage :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiONA_
" Ofiarami są zazwyczaj osoby słabe psychicznie i nieumiejące odmawiać. " " Nie muszą być to osoby przypadkowe. Równie dobrze może być to ( i zazwyczaj jest) ktoś z najbliższego otoczenia : matka, ojciec, współmałżonek, kolega w pracy. Osoba będąca wampirem może być powszechnie lubiana i ceniona, tylko… ludzie z jej otoczenia podświadomie wolą unikać z nią kontaktów. Z wampirami można walczyć. Najlepiej jest nauczyć się wytwarzać tarczę ochronną. Aby stworzyć tarczę, należy wyobrazić sobie naszą wewnętrzną energię jako przeźroczystą ciecz przeszywaną blaskami. Za pomocą wizualizacji wyobrażamy sobie, jak energia ta wypływa z naszego ciała przez czubek głowy i tworzy wokół nas niby bańkę mydlaną, a następnie przywiera do ciała. Ćwiczenie takie należy powtórzyć kilka razy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban z Żymu
Najlepiej jako tarczy na wampiry użyć metalowej miski do prania, warto się też zaopatrzyć w hełm z garnka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban z Żymu
Do tego proponuje koniecznie wypożyczyć plastykowy miecz z teatru, żeby dzielnie walczyć z tymi wampirami :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że ludzie często źle się czują w moim towarzystwie, a ja potrzebuję się czasem z kimś spotkać, żeby poczuć się lepiej. Ale staram się nikogo nie dołować ani nie podcinać skrzydeł, bez przesady :O Z tą tarczą brzmi śmiesznie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×