Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawiONA_

wampiry energetyczne

Polecane posty

Gość Piotruś Ban z Żymu
Rozumiem że czasy przedszkolne bardzo ci się spodobały i nadal masz potrzebe wierzyć w różne pieerdoły, ale wiesz, życie to życie a nie bajki wyssane z duupska. Trzeba się ogarnąć i zobaczyć świat jaki jest naprawdę, bez wampirów, tarotów i leśnych skrzatów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam
Piotruś Ban z Żymu... powtarzasz się, powtarzasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban z Żymu
No tak czułem :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotografia kirlianowska - pozwala zaobserwować pole elektromagnetyczne żywych tkanek. NIektórzy parapsychologowie chcą z tego obrazu odczytywać aurę ludzką i nastroję :) ale to raczej wątpliwe. Pominąwszy aspekty parapsychologiczne, chodzi o samą możliwość zaobserwowania pola elektromagnetycznego wokół żywych tkanek przy użyciu prądów wysokiej częstotliwośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
Piotruś Ban z Żymu-->sory ale jak ktoś nie zna fizyki i nie wie czemu jabłko spada z drzewa i nie jest Newton'em to sobie może nazwać to ze jabłko spada z drzewa z powodu magicznej siły przyciągania ziemi i będzie to nazwanie inaczej tego samego. co nie zmieni nijak tego że jabłko będzie spadać, ani istoty samej siły grawitacji. na tej samej zasadzie ktoś kto nie uczył się psychologii jak spotka osobę toksyczną z punktu widzenia psychologii, np stosującą przemoc psychiczną to może to sobie nazywać wampiryzmem z braku wiedzy pozwalającej mu się odwołać do mechanizmów psychologii. co nie zmienia faktu ze dane zjawisko istnieje. pozostaje mi współczuć ci twojego postrzegania świata i braku umiejętności łączenia faktów z różnych dziedzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban z Żymu
*** tutaj padały teksty że kwiaty więdną i zwierzęta zdychają od takich wampirów :D Może po prostu dziewczyny nie zmieniacie skarpet i się nie myjecie, dlatego te kwiaty więdną Czas zadbać o higiene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiONA_
wow ale zainteresowanie tematem. super! ja zastanawiam sie czy moj ojciec jest wlasnie takim wampirem energetycznym i wszystko na to wskazuje ze tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban z Żymu
Czyli twój ojciec się nie myje i też wam kwiaty w domu więdną od tego? :classic_cool: To bardzo przykre, jest mi smutno z twojego powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
a czemu uważasz ze nie może się tak dziać? zwierzęta też maja psychikę i tez mogą chorować np. na depresję. jeśli toksyczny mąż może wpędzić w depresję żonę to dlaczego nie może się tak stać z jego psem? pies w depresji przestanie jeść i zdechnie. gadanie o psie sąsiada to faktycznie przesada, ale w okół każdego zjawiska nawet naukowego zbierają się przesadne mity, takie socjologiczne prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiONA_
Piotruś Ban z Żymu-> tak piotrus mozemy sobie pogadac- nie myje sie, kwiaty wiedna, psy zdychaja... ciezkie mamy z nim zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban z Żymu
No ale to wiesz, twój stary nie jest wampirem tylko zwykłym brudasem, weź go umyj to przestanie wampirzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam
Piotruś Ban z Żymu może te zwierzęta i kwiaty to tylko zbieg okoliczności, ale ludzie przecież posiadają jakaś energię. Przecież nawet jak ktoś poleje Ci wódkę, może zaszkodzić :P (a to związane jest z energią osoby polewajacej:D) Ale mowa jest o wampirach które "wysysają" energię równie dobrze można by to nazwać "przejmowaniem energii" więc jak się mówi o magii, czy proroczych snach to tak jakby się mówiło o naszej podświadomości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiONA_
piotrus przyjedz to nas i przekonaj go, nas sie nie slucha....................... i spadaj z tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
....pomawiacz.....--masz rację. jednak bardzo często te pojęcia są mylone w języku potocznym, gdyż człowiek poddany wampiryzmowi psychicznemu faktycznie czuje się jakby utracił energię. ja napisałam co ja rozumiem pod tym pojęciem. fragmenty tekstu przytoczone przez autorkę w sumie nie sugerują, o którym rodzaju wampiryzmu mowa. ja się bardziej interesuje psychologia niż ciałem (i energią przez nie wydzielaną) dlatego o tym rodzaju wampiryzmu zaczęłam pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban z Żymu
No wódka to ci może zaszkodzić jak za dużo jej wydoisz i ci się film urwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban z Żymu
Jesteście przesądne jak baby bazarowe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabadabaduuuu
Hej chciałabyś testować kosmetyki Maybelline New York? Jeśli tak to podaj mi swój adres mejlowy ja Cię zaproszę Ty sie zarejestrujesz i zaprosisz 10 dziewczyn a co miesiąc będziesz dostawać kosmetyki od Maybelline ! w skład kosmetyków wchodzimaskara pojemność 10ml, podkład 30ml, lakier 10 ml,szminka/błyszczyk 5-7 ml (wysyłane w ilości 1 sztuki produktu do wyboru z wybranej)kategorii oraz dodatkowo 20 saszetek z próbkami o pojemności 1ml)za darmo oczywiscie. wyslalam zaproszenie, wejdz na maila i kilknij link, tylko wysli mi wiad. na moj e-mail o tym ze chcesz uczestniczyc w tym testowaniu kosmetykow: prof.agata@wp.pl pospiesz sie, taka okazja moze wiecej sie nie powtorzycz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam
Piotruś ... Miałam na myśli niewielką ilość alkoholu:P Jeszcze w początkowym stadium picia :D :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam
leworęczna Ale wtedy dyskusje nie byłyby tak zażarte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×