Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaikaa

Czy facetom podobają się dziewczyny które mają swój styl w ubieraniu sie?

Polecane posty

kiedyś byłam świadkiem, jak wyśmiewali się z koronkowych rajstop albo jakichś superkolorowych rajstop. Więc jednak zwracają uwagę. Ale sama często nosze kolorowe rajstopy, może nie oczoj**ne, ale np. bordowe, brązowe, zielone- tak. brazowe rajtki sa ok🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybacz też mam swój
No, wiem, ze są ok:D Dlatego takie noszę;) Ale już np. żółtych czy różowych czy niebieskich bym nie założyła... Nawet gdybym miała długie, chude i smukłe nogi. A takich nie mam:classic_cool: Ale brat niedźwiedź na pewno by na mnie zwrócił uwagę, bo wyglądam jak niedźwiedzica:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale brat niedźwiedź na pewno by na mnie zwrócił uwagę, bo wyglądam jak niedźwiedzica z tym ze brat z niedzwiedzia to dziedziczy tylko apetyt:) uwielbiam jak kobieta ma brazowe i czarne rajtki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybacz też mam swój
Myślałam, że jeszcze futro odziedziczył:P No ja w zasadzie z niedźwiedzicy odziedziczyłam tylko to, że przeważnie jestem brązowa, zwłaszcza uwielbiam ciepłe, puchate sweterki, w których podobno wyglądam jak niedźwiedź i apetyt też. Bez obaw, nie ważę 70kg i nie zamierzam nikogo jeść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak w rajtuzach
Kobieta to coś więcej niż zawartośc rajstop :P Ja osobiście uwazam że ciekawa biżuteria jest ok np bransoletka , "coś na szyję" , można na tym zatrzymać na chwilę wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×