Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wózeczek

Błagam o pomoc!!! Wózek sapcerowy!!!!

Polecane posty

Gość wózeczek

Witam! Mam bardzo nurtujące mnie pytanie. Mam 2 wózki na myśli i nie wiem na ktory sie zdecydowac. Tak wiec: hauck disney shopper 6 http://www.hauck-group.de/img/artikel/akt/liz/33/z/z-33-150443a.jpg czy brevi grillo http://img181.imageshack.us/img181/2751/kolor174gm2.jpg Na innych forach pisano ze brevi jest lekki (5,9 kg) ale dziecko lezy w nim jak śledz bo jest ciasny. Natomiast ten disney jest ok ale nei ma okryca na nogi i bede musiala je dokupic w kolorze czarnym bo nie ma innych. I w dodatku wazy 8, 5 kg . Prosze o inne opinie jesli macie inny wózek. Lub o te 2 bo one mi sie najbardziej podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jestem zadowolona z Graco, takze moze przejzyj oferty tej firmy...? PS drugi link mi nei dziala, wozek z 1 linku jest ładny ale absolutnie nei znam go wiec ciezko poradzic cos na temat funkcjonalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świnko peppo, a orientujesz się może gdzie jest serwis graco, bo mi odpadło od wózka przednie koło i nie wiem co począć , a wózek był bardzo wygodny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ten drugi mi sie podoba bo ma taki duzy kosz na zakupy, ale poradzic to nei potrafie na temat tych wozkow, wiem ze Graco sa wygodne, lekkie, łatwo sie skladaja bo jedna reka, maja duze kosze na zakupy, spiworek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarita nei mam pojecia, moze zapytaj w jakims komisie tam powinni wiedziec. Moje wózki i 1 graco, podobny do teg co podalam w linku byl wytzrymaly, takei zakupy nim wozilismy ze nei jeden wózek juz by mial kólka skrzywione, teraz mam podwójny wózek, dla dwójki dzieciaczkow i tez jest wytrzymaly, kólka tylnie sie nie rozkraczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna............
ten drugi lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabadabaduuuu
Hej chciałabyś testować kosmetyki Maybelline New York? Jeśli tak to podaj mi swój adres mejlowy ja Cię zaproszę Ty sie zarejestrujesz i zaprosisz 10 dziewczyn a co miesiąc będziesz dostawać kosmetyki od Maybelline ! w skład kosmetyków wchodzimaskara pojemność 10ml, podkład 30ml, lakier 10 ml,szminka/błyszczyk 5-7 ml (wysyłane w ilości 1 sztuki produktu do wyboru z wybranej)kategorii oraz dodatkowo 20 saszetek z próbkami o pojemności 1ml)za darmo oczywiscie. wyslalam zaproszenie, wejdz na maila i kilknij link, tylko wysli mi wiad. na moj e-mail o tym ze chcesz uczestniczyc w tym testowaniu kosmetykow: prof.agata@wp.pl pospiesz sie, taka okazja moze wiecej sie nie powtorzycz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wózeczek
szukam lekkiej spacerówki . Bo mi sie podoba ta brevi grillo ale ponoć jest wąska a ten hauck disney to znowu ciezki bo 8,5 kg. Ale podawajcie jakei macie jesli ich nei znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwróćcie uwagę, że w obu wózkach nie ma takiego czegoś pod nogi jak dziecko leży. Moja córka bardzo często na spacerach zasypiała. Oparcie pod plecami można rozłożyć, ale pod nogi to już nie ma. Dla mnie byłby to minus. Poza tym ten drugi rzeczywiście ładniejszy! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×