Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede jak

Jak GOLA PRZED PORODEM to cala OKOLICE czy tylko tam gdzie beda nacinac??

Polecane posty

fuujj!! lepiej sie ogolic. mowie wam, tak samo jak wlosy pod pachami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wlasnie dlatego albo mi
przeciez napisalam "na codzien". Przed porodem ogolilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Rodziłam po ludzku, w państwowym szpitalu, zapłaciłam za oddzielny pokój po porodzie. Musiałabym się z chujem na rozum zamienić, żeby rodzić w prywatnej klinice, gdzie nie ma nawet neonatologii. Ostatnio z Damiana na erce już wyjechał maluch po porodzie. Do państwowego szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka 79
racja ogolic sie !!! latwiej utrzymac higiene po porodzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka 79
ja tez rodzilam w pruszkowie i jestem zadowolona !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nikt nie golil... sama tez nie bylam ogolona tylko przystrzyzona schludnie... poza tym nikt mnie tez nie nacinal... rodzilam w normalnym panstwowym szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piguła02
Rodziłam 3 razy - za każdy razem lewatywa i golenie ,zawsze robię to sama - maja racje te ,które piszą,ze to higieniczniej bez włosów - ja robię to co miesiąc przed miesiączka..Mówię to jako pielęgniarka , rodząca i kobieta. Co do nacinania - nigdy nie wiadomo - ja za 3 razem miałam nie być - okazało się ,że poród odbył się specyficzną metodą ,bo córka rodziła się pośladkami - zostałam nacięta z...obu stron - nic przyjemnego... GOLIĆ SIĘ - a ,ze cie będa oglądać - myślisz,że przy tylu kobietach oni zwracają uwagę na to jakie któraś ma krocze - bądźcie poważne - idziecie rodzić - nie urodzisz przez...nos.. Pracowałam wiele lat na chirurgii - ogoliłam setki facetów - myślisz,że goliłam ich z przyjemnoscią...seksualną , dla mnie to kawałek ciała do ogolenia i tyle , po prostu praca... Nigdy nie wiadomo co nas w zyciu spotka - wierzcie mi są bardziej nieprzyjemne rzeczy od golenia,rodzenia ,ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzaca
mam pytanie: czy trzeba sie ogolić zupełnie na zero czy można mieć takie malusieńke włoski/ Bo ja golę sie elektryczna mszynka do włosów :) Mąz ma dwie sztuki takiej golarki i jednej uzywa ona do włosów a druga mam ja i super sie sprawdza jako depilator tych miejsc :) No ale nie goli na zero , tylko na chyba 3 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc taka maszynka.. chodzi o to zeby nie miec klaków długich bo to przeszkadza, ale takie na 2-3 mm to mysle ze bedzie ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wlasnie dlatego albo mi
nie chodzi o to, ze lekarz patrzy... No przeciez to normalne... Mi chodzi o to, ze osoby postronne patrza, inne pacjentki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kobiety juz tak maja, sa takie ciekawe jak to u innych wyglada.. moze mysla ze inna kobieta jest inaczej zbudowana czy cos :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piguła02
Wytłumaczcie mi kiedgy ,jak , w jakiej sytuacji jedna drugiej krocze ogląda??,bo ja nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np po porodzie jak jest kilka lozek w sali i lekarz z poloznymi przychodza ogladac krocze pacjentek, to wtedy moze cos widac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac owszem jak ktos sie bezczelnie gapi ale jak ktos ma troszke kultury osobistej to sie nie gapi... ja chyba bardziej bym sie wstydzila komus tam zagladac niz samej komus pokazac co tam mam... wiec ja sie nie patrzylam bo bylo to dla mnie bardzo krepujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio czytałam wiele na temat kampanii \"rodzic po ludzku\" i jeden z wątków o jakich czytałam na stronie kampanii był o wspólnych salach, gdzie kobiety leżą po porodzie. Otóż według prawa możesz odmówić badania i oglądania twojego krocza w obecności innych pacjentek. To twoje prawo jako pacjentki. Lekarz jest zobowiązany wtedy zbadać cię w oddzielnej sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wlasnie dlatego albo mi
jestem tez kobieta, a nie interesuje mnie co maja inne kobiety i gdzie :O Juz predzej bym facetow podgladala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodziłam dwa razy
i nigdy nie patrzałam na inne kobiety, a dokładnie na to, co mają między nogami. Straszne, że są takie pindy co zaglądają innym. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×