Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gouki

prezenty dla nienarodzonego dziecka?

Polecane posty

Gość gouki

Czy jest jakis zabobon , że nie wypada dawac?Chciałam dac butki koleżance w ciązy. strzymac sie do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zapytaj koleżanki... nie wszyscy sobie życzą... albo kup jej ciążowy prezent.. ;) jeszcze zależy w jak zaawansowanej jest ciąży... jak pod koniec to chyba nie bedzie miała Ci za zła.. ale jak pisałam zaytaj czy nie będzie jej przeszkadzało jak kupisz coś dla dzidziusia..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka 79
ja dostalam w ciazy ksiazke o porodzi i malym dziecku bylam zadowolona bo przydala sie bardzo ale z bucikow bym sie ucieszyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z magda,to zależy na jakim etapie ciąży jest. Moja koleżanka w 9tc dostała maleńkie buciki,była zachwycona, a tydzień później straciła dziecko:( Myślę że na początku ciąży lepiej jest nie kupować takich prezentów,nie z powodu zabobonów,a dlatego,że jak potem coś sie złego stanie to rodzice nie mogą patrzeć na takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i stąd się biorą zabobony ;) że ludzie boją się kupowac zeby nie zapeszyc... a z tą książką super pomysł !!!!! jest fajna seria I ciąża i poród ( chyba ) II pierwszy rok życia dziecka... zaraz linka poszukam... http://www.allegro.pl/item425337271_pierwszy_rok_zycia_dziecka_ksiegarnia_wawa.html o tą serię mi chodzi... tylko o ciąży poszukaj... chyba też jest.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
Są np. piękne albumy Anne Geddes, nie pamiętam dokładnie tytułu, coś w stylu "pierwsze 5 lat życia"- takie pamiątkowe, fajne. No i ostatnio widziałam torty pieluszkowe, fajna sprawa dla osób z poczuciem humoru :D W necie gdzieś jest ich strona. Ja bym poczekała z prezentami do samej końcówki ciąży, powiedzmy 34.-35. tc...Albo i dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-true
ja proponuje jakis piekny ogromny kosz owocow :) Mamie i Maleństwu wyjdzie na zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy rok życia dziecka to fajna książka :) Ogólnie w 8-9 miesiącu to można kupić cosik, bo wcześniej to kobiety różnie reagują, niektóre wierzą w zabobony, niektóre nie chcą zapeszać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gouki
wstrzymam sie jednak z tymi bucikami w takim razie.Dam je moze jak juz bedzie bardziej zaawansowana ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×