Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troublesss

dlaczego on tak robi?

Polecane posty

Gość troublesss

to normalne że facet rozgląda się za kobietami w mini na ulicy,mój stara sie to robic dyskretnie i nawet mu wychodzi ale ostatnio poznałam go z dziewczyną mojego brata a ten jak zacz,ał sie nudzić siedząc naprzeciwko niej zaczał patrzeć jej w oczy,i tak ciekac wzrokiem co chwile to było jak podrywanie,takie kokietowanie,na pocztaku patrzył jej na biust bo go miała na wierzchu prawie ale potem te oczy mnie zaniepokoiło i sama nie wiem co o tym myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
to normalne jak ma się oczy i jest się facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajdz sobie takiego
co bedzie miec wiecej taktu Z tym całe zycie bedziesz musiała uwazać sprawdzać go po co CI taki grat w domu wymien go na lepszy model:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublesss
jesli tak to ok bo ja się zaczęlam martwić że jakby miła okazję to by ją poderwał czy coś:o po prostu się martwię to ze mną siedział cały wieczór,tańczył rozmawiał i przytulał ale tak ja kokietował jak mnie kiedyś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze jak cie nie bedzie przy nim to zdradzi, przeciez to facet, czego oczekujesz? ze bedziesz jedyna??? hahaha dobra jestes, naiwniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublesss
jak wymień? z nim wszystko jest w porządku tylko nie wiem czy to normalne u facetów czy tylko on tak ma on myślal że ja tego nie widzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
nie słuchaj tego to normalne kobieta pokazała co miała i oczy same chodzą i wcale nie musi cię zaraz zdradzać ,to chore z takim podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublesss
dzięki chore nie chore wole sie upewnić pytając faceta z forum,jakoś obiektywnie a nie zawracac mu głowy i pytać swojego chłopaka o to, ale jak mówisz że to norma to zapominam:) ostatnio powiedział mi że 'ma dośc moich fochów' ale focha nie była wczesneij były i teraz sie zastanawiam czy ma mnie dośc czy chciał mi tylko zwócic uwage na takie zachowanie,jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słuchaj tego
...to normalne :O tak jak to ze kiedy nie widzisz on włożył by jej głowę pod spódnicę. jesteście chorzy 😭 facet jest babiarzem i nawet w twojej obecności nie potrafi tego ukryć :O poczekaj aż zacznie Ci się odbijać inną cipka zobaczysz jakie jest życie z takim typem....ale już teraz zacznij robić zapasy chusteczek do ocierania łez!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublesss
ehh to nie ten typ nie twierdze ze nie zdradzajacy bo takich facetów nie ma ale jestem jego pierwsza dziewczyna a on jest raczej spokojnym chłopakiem z natury,znam jego rodzine i tak został wychowany ale z tego własnie powodyu ze jestem jego pierwsza boje sie ze chciałby spróbowac z innymi:o i o to chodzi to ze sie patrzył to faktycznie moze wynikac z tego ze to ona najpierw sie na niego patrzyła i jeszcze ten dekolt:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to ni jest normalne :O No i facet powinien okazywać swojej kobiecie szacunek i zachowywać się tak aby nie robić jej przykrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinien chociaz w twojej obecnosci nie gapic sie na cyce innej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublesss
powtórzę,że on myślał że nie widzę i nadal nie wie ,że to widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale chyba siedzialas kolo niego tak???? jak sie tak zachowuje przy tobie to ciekawe co robi jak cie nie ma... ;D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublesss
na pewno tak jakbys chciała puszcza sie a prawo i lewo a ty skads to znasz bo sie tak cieszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie z twojej glupoty hahahaha :D tak dalej!! bron go, i jeszcze zalatw jakas laske do trojkata, brawo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublesss
najgorsze są samotne grube pasztety wysiadujace na forach:o współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, najgorsze sa grube pasztty ktore udaja ze sa szczuple i piekne!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublesss
tym bardziej ci współczuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×