Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona222

Cień do powiek

Polecane posty

Jestem posiadaczka ciemnych włosów i oczu, moja karnacja moze nie jest oliwkowa, ale nie należę również do bladolicych:) Szukam idealnego cienia do powiek na wieczorne wyjścia, dotychczas malowałam się przeważnie w brązie i złocie, w tych kolorach wygladam ładnie, jednak chciałabym coś zmienić..... Myslałam o granacie? Który cien do powiek jest wart polecenia?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2222
moze ciemnna sliwka , albo niebieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tak a moze nie
jesli pasuje Ci braz to tetgo nie psuj, mozna dac brazowa/bezowa baze i lamac ja roznymi kolorami-fioletem, bordowym, pomaranczowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ostatni wynalazek do dream mousse w kolorze plum temtation to kolor złamanego wrzosu i śliwki, sliczny, ale jednak wolałabym spróbowac cienia w kolorze granatu..... ciekawi mnie efekt, ale nie wiem, który jest dobry.....??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tak a moze nie
w sephorze maja fajne zestawy, jest taki zestaw w ktorym sa odcienie brazu i granatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tak a moze nie
mysle ze paletka zarowno ta na zdjeciu jak i tak dla oczu brazowych beda dla Ciebie super, bo w sumie cienie musza byc dopasowane nie tylko do koloru oczu a przede wszystkim do karnacji i koloru wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, kobiety za bardzo się sugerują kolorem włosów i brwi przy wyborze koloru cienia. Kup sobie kilka w kolorach ziemi, kilka pstrych (np. pomarańczowy, fiolet) i zobacz, w czym się sobie podobasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tak a moze nie
najwazniejsza jest karnacja, np. szarosci nie komponuja sie dobrze z opalona cera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tak a moze nie
moim zdaniem ladnie Ci bedzie wlasnie w takich opalizujacych cieniach-delikatne róże, bezowe, brązy, ale mozna je lamac sliwka, bordowym, pomaranczowym, opalizujace zielenie mozesz sprobowac (laczone na oku z brazem lub bezem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sobie sprawdze polecone linkiem cienie, wygladaja bardzo ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salatkagrecka8
HEJKA KOBITKI, mam do sprzedania TANIO całkiem nowe: 1. błyszczyk bezbarwny Rimmel 2. błyszczyk L'Oreal Glam Shine nr 810 [rożowo-złoty z drobinkami diamentowymi] 3. cienie do powiek Lancome pustynna róża wszystkie kosmetyki są oryginalne,pochodzą z Nowego Yorku. zainteresowanych proszę o kontakt: salatkagrecka8@o2.pl mam konto na allegro rownież , tak że można sprawdzić wiarygodność. Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×