Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stonoga

KILKA PYTAŃ DO MAM ROCZNIAKÓW

Polecane posty

pierwsze o jedzenie. czy Wasze maluchy jadaja jeszcze kaszki Bobovity lub Nestle np ryzowe z owocami? Moja córeczka ma 13 misięcy i bardzo je lubi więc serwuję jej je na śniadani i kolację, tylko czy takie kaszki są wystarczającym posiłkiem dla tak dużego malucha :) Na II śniadanie, obiad i podiweczorej je bardziej dorosle jedzienie, oczywiście dostosowane do jej potrzeb i możliwiści gryzienia :) no ale zawsze są to posiłki \"nie z proszku\" a drugie o spanie. Gabrysia chyba tylko raz przespała noc bez przebudzenia, standardowo pobudki są ze 2-3 i zawsze kąńczy sie to tym że ląduje w naszym łóżku. Jak spią Wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Michałek ma 16 miesiecy i codziennie na śniadaie je albo kaszke ryżową albo gotuje mu manne.A co do spania to roznie,przeważnie spi całą noc u siebie w łózeczku ale czasami koło 5 biorę go do nas do łóżka.W nocy nic nie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córcia już rok dawno skończyła, a nadal je kaszki, minimum raz dziennie, a czasami 2 razy dziennie (śniadanie, kolacja) nocki w tym wieku przesypiała mi już całe, ale moja córcia akurat dość szybko w ogóle przesypiała noce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odzew dziewczyny :) ja tez nie dają jej nic do jedzenia w nocy jak sie obudzi ale zawsze mam pod ręką picie - wode mineralna lub herbatke (oczywiście bez cukru! ) no to chyba mam juz czyste sumienie jesli chodzi o te kaszki bo nie ukrywam że tez wygodnie mi ja nakarmic taką kaszą. Śniadnaie raz dwa mamy z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roczek mamy już dawno za sobą ale napisze jak było u nas :) Mój na początku lubił kaszki ,później już mniej.Ale uważam że skoro Twoja córa je lubi to czemu z nich rezygnować? Mój całą noc zaczął przesypiać jak tylko skończył 2 lata.A do tego czasu budził się po 2-4 razy.Jedyny plus że do nas nigdy nie przychodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa...23
Moja córeczka ma 18 miesięcy i odkąd skończyła roczek to nie toleruje już żadnych kaszek ... no wyjątkiem jest Przysmak na dobranoc HIPPa, ale i tego nie chce zbyt często. Więc daję córci na śniadanie i przed spaniem mleko modyfikowane (stwierdziłam, że puki mała chce pić mleczko to niech pije) i czasem dodaję do niego trochę kaszki BoboVita a na noc codziennie dodaję kakao :) Resztę posiłków mała je z nami, czyli na obiad je to co my a pomiędzy to zajada jakieś serki (Danio, Danonki), budyń, kanapki,płatki kukurydzine z mlekiem (zwykłym), chrupki kukurydziane, herbatniki,kisiel ... itd. Oczywiście nie zjada tego wszystkiego w jednym dniu, ale w zależności na co ma ochotę :) A do picia podaję jej herbatkę z cytryną, wodę niegazowaną lub wodę z sokiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały jest wybredny i jadłospis wyglada tak 6 mleko z kaszką wielozbożową 8 owoc 11 zupa 13 ziemniaki miesko lub ryba i róznie mizeria albo marchew z groszkiem 17 parówka 19 mleko z kaszką i lulu o 20 spi do 6 bez wstawania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulka79
Moj synek zaraz skonczy 13 miesiecy kaszke jada tylko na noc lyzeczka bobo vity lub nestle a rano wypija mleko nan junior ok 200 mil. ja bym nie rezygnowala z kaszki no chyba ze dziecku sie znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, moja corcia do roku jadla z zadowoleniem kaszki, ale od jakiegos czasu nie ma nie ochoty, jedynie jak zje kaszke to w butelce z mlekiem i to na noc. Przed snem dostaje porcje kaszki i spi slodko do rana (no prawie do rana, bo 2-3 jak sie obudzi laduje w naszym wyrku i spi do rana). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka ma juz roczek(prawie 13 miesiecy) kaszki lubi ale daje jej je 1 albo 2 razy na dobe , spi cala nocke:-) czasami nawet do 9:30 :-) a chodz spac ok 22:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widzę, że nie tylko w naszym łóżku ląduje nocny gość :))))) nasz jadłospis wygląda mniej więcej tak: Gabrysia śpi średnio do 7 i zanim sie wyprzytulamy, przebierzemy itp to śniadnie jest o 8 - kaszka ryzowa z owocami na preparacie mlekozastepczym - niestety po zwykłym modyfikowanym jest cała w wysypce o 11 kanapka + czasem mały słoiczek owoców o 14 obiad - albo zupa na gęsto albo drugie danie o 16.30 miseczka sezownoych owoców o 19 znowu kaszka na preparacie o 20 spanie dzieki dziewczyny za Wasze opisy - wygląda na to że jakos tak podobnie mamy z tymi naszymi maluchami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×