Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tarantulla

dlaczego faceci jednego dnia mowia, ze kochaja, a na drugi zien potrafia zerwac?

Polecane posty

Gość tarantulla

pytam, bo mi sie to przytrafilo, bylismy razem rok, dzien wczesniej mowi, ze kocha, a nastepnego dnia zrywa.. do teraz tego nie rozumiem, a przeczytalam wiecej takich historii jak moja MEZCZYZNI CO JEST Z WAMI???? wiekszosc z was zachowuje sie jak gowniarze, chowa glowe w piasek przed problemami i do tego karmi klamstwami, dlaczego tak rzadko mozna trafic na faceta z klasa?? im dluzej zyje na tym swiecie, tym wieksza czuje do was pogarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wyklada
Kobiety też tak robia ,seks, pieniądze , lęk przed samotnościa Prawda dziś jest rzadsza i droższa niż brylanty ot i cała tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutnabzdura
to kwestia uzyskania pewnych korzysci, w zamian za puste slowa:) moze sie myle.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tam356778
No ja byłam z chłopakiem 2 lata i dziś bylo ok a po 3 godz mnie zostawił :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantulla
wierutna bzdura moze masz racje, ale jak to przelknac, ze twoj byly byl az tak wyrachowany... jak mozna klamac, ze sie kogos kocha??? ok, moj idealem nie byl, ale nie wierze, ze byl az tak wyrachowany, zeby przez caly rok karmic mnie klamstwami musi byc jakies inne wytlumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutnabzdura
wiesz, moj nie mowil, ze kocha, ja tez nie mowilam:) wiec chociaz nieco bylismy uczciwi wobec siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutnabzdura
a mysle, ze wyrachowanie niektorycb ludzi siega dalej niz jestes sobie w stanie to wyobrazic i dotyczy to facetow i kobiet (znam takie przypadki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantulla
ktos tam ja mysle, ze duza czesc z nich to zalosne tchorze moze i palali uczuciem, ale jak sie zaczyna cos psuc to nie potrafia powiedziec od razu tylko przedluzaja farse udajac, ze nic sie nie zmienilo a potem nagle w jakims takim przeblysku odwagi biora nogi za pas dociera to do was faceci, ze coraz wiecej kobiet jest swiadomych tego jakimi jestescie tchorzami??? czujecie ich pogarde???? JESTESCIE ZALOSNI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantulla
bo tu nie chodzi o sam fakt zerwania, ok mozna sie odkochac chodzi o fakt jak to konczycie!! dlaczego nie stac was na wiecej klasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolas
Tutaj akurat to są dwie strony medalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantulla
lolas mozna jasniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Not a good life...
A no Wy Kobiety również umiecie w bardzo piękny sposób zakończyć związek, a mianowicie w jednym zdaniu..."Coś się we mnie wypaliło" i po sprawie, więc nie tylko my jesteśmy winni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszczu
ja przed chwila wysłałem zonce meska ze ja kocham i zaraz dostałem podobnego jestesmy 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Aby sobie poruchać a po jak nie pasuje to niestety już ochota przechodzi. jedyna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantulla
leszczu to je pikne co piszesz... tylko CO to ma wspolnego z moim tematem?? a moze swoim przykladem chcesz pokazac, ze nie wszyscy faceci sa tacy sami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantulla
o prosze henk dziekuje za szczra odpowiedz czekam nA wiecej tego typu wyznan odkryjcie swoje karty tchorze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×