Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Potrzebująca Miłości 25

tak baaardzo chciałabym się zakochać

Polecane posty

Gość Potrzebująca Miłości 25

:( bardzoooo ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośśśśśśś
ja też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca Miłości 25
dziś mysle ze miłość nigdy mnie nie spotka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Ja też..... To takie przyjemne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośśśśśśś
przyjemne? ja zdycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkhvfc
spotka Cię zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Not a good life...
Potrzebująca miłości 25...na pewno znajdziesz w końcu swoją miłość tylko najważniejsze to żeby nie szukać na siłę i nie załamywać się gdy nie wyjdzie od razu. Każdy z nas potrzebuje miłości, ja też zostałem sam i czuje się cholernie źle, na nic nie mam sił wydaje mi się, że nie jestem niczego wart skoro dopuściłem do tego, aby odeszła ode mnie Kobieta, ale wiem, że to jest chwilowe i w końcu będzie lepiej, bo inaczej być nie może...głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkhvfc
dlaczego odpuiściłeś żeby odeszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Not a good life...
K..wa jak widzę ludzi z tymi zaje.....mi radami to mnie rozwala. Po jaki ch.j się udzielacie dzieci neostrady?? Jeśli macie wygłaszać takie komenty to lepiej darujcie sobie i zamiast dawać dobre rady na Cafe to strzelcie sobie pasjansa z WP i zejdą wam emocje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca Miłości 25
Not a good life... ja jestem sama od ponad 3 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolinkaaa
najwazniejsze żebyś się nie załamywała...wiem to banal, też w to nie wierzyłam, ale miłość spadnie na ciebie nagle i niespodziewanie zobaczysz, ze mną tak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca Miłości 25
ile na nią czekałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Not a good life...
Potrzebująca Miłości 25...dokładnie, najważniejsze to nie załamywać się. Nie patrz na wszystko przez pryzmat bycia samą przez 3 lata ale patrz ile jeszcze przed Tobą i musisz sama wziąść życie w swoje ręce i musisz pamiętać, że najgorzej jest rozczulać się nad sobą. Wiem, że to ciężko, bo sam jestem po rozstaniu ledwo co i wiem jak to boli ale musisz się trzymać, a będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca Miłości 25
ale ja juz nie pamietam jak to było...jak to jest..byc z kimś... przytulic sie do kogos z uczuciem miłości...Jestem taka wypalona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Not a good life...
Jak już spotkasz kogoś i będziesz szczęśliwa to całe to uczucie pustki minie w jednej chwili, sama zobaczysz. Ja byłem z kimś przez 6 lat i teraz też jest dziwne dla mnie, że nie mogę jej przytulić, objąc i powiedzieć jak bardzo ją Kocham, bo Kocham ją dalej tak mocno jak Kochałem, ale jednak ona wybrała inaczej i tak widocznie musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolinkaaa
czekam około 4 lat, no tak wiele przed Tobą, bywaj wsrod ludzi, ale nie zmuszaj sie do chodzenia gdzies na sile, bo moze tam kogos poznasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca Miłości 25
moze bedziecie jeszcze razem?? walcz o miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolinkaaa
Milość to też wyrozumiałość, ktoś odchodzi, choć bardzo go kochamy i w sumie nie wiemy dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolinkaaa
ja walczylam, moze za malo, moze to moze tamto, ale on byl tak bierny, choc wiedzialam, ze jestem dla niego badzo wazna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Not a good life...
Nie będziemy, bo dałem już jej szanse po tym jak mnie zdradziła więc teraz to już zdecydowanie koniec chociaż kocham ją bardzo. Wiem, że to może się wydawać dziwne, ale i takie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolinkaaa
to nie jest dziwne, ze ja nadal kochasz...ja tez go kocham, choc zachowal sie nie fair...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca Miłości 25
moja pierwsza milosc wróciła do dziewczyny która go zdradzała..kochal ja widocznie bardziej niz tą ''dobrą'' mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca Miłości 25
tolinkaa napisalas ze czekals na milosc 4 lata a teraz piszesz ze cos miedzy wami nie tak, to nie jestescie juz razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Not a good life...
Tolinka i Potrzebująca Miłości...Ja również byłem chyba za dobry dla niej, bo wybrała kogoś zupełnie innego ode mnie, bo jak to powiedziała, on jest zupełnie inny ode mnie, a z tego co wiem to ta inność przejawia się w tym, że on ją lekceważy i jej zdanie i w ogóle jest dla niej nie za bardzo, bo z tego co wiem to ostro się kłócą prawie co dzień, a jednak ona wraca do niego co chwile więc...to boli, bo byłem zupełnie inny dla niej, no ale widocznie tak musiało być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca Miłości 25
ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolinkaaa
nie jestem z nim, choc to byla na prawde wielka milosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Not a good life...
24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca Miłości 25
to tak ja moj pierwszy, ktory zostawil mnie po 3 latach..tak z dnia na dzień..moze juz mnie druga taka milosc nie spotka..Kochalam go baaardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Not a good life...
Czyli widzisz spędziłem z nią prawie 1/4 mojego życia, a jednak wyszło jak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Not a good life...
Spotka na pewno, musisz mysleć, że może nie byliście jednak dla siebie pisani?? Postaraj się spojrzeć na wszystko z innej strony. Teraz pewnie już nie popełnisz tych samych błędów i Twoja druga miłośc będzie bardziej dojrzalsza?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×