Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolololololololo

25 letnie mamuski ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość lolololololololo

tyle tematów i podziałów wiekowych wice zapraszam 25 letnie mamy na pogaduszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jestem i ja
Moja pociecha ma 7mcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa11
a moje 1 miesiac i 4 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej :) mam ćwierć wieku i Juliankę,która ma 2 lata 4 mce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale skoro
acha, nie planujesz drugiego dzieciaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam 25 lat i dwojke dzieciaczkow... syna 5 lat i corke 5 m-cy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia 25
Hej ja mam 2 synkow,pierwszy ma 5 lat a drugi 3mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja się dołączę,mam 25lat i 22miesięczną córkę:)Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja dołaczam do mamusiek mam 25 latek i synka roznego :) który jest ozkiem w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez sie wpisze :) Mi za 22 dni stuknie cwierc wieku, Mam coreczke 20m-czna i synka 5m-cznego :) Tak wiec raz a dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no penie że monzą im wiecej nas tym lepiej jak wam sie chowaja dzieciaczki mój to istny szatan , ciekawski i bardzo kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córcia to tez takie wcielenie diabełka :) ale jest kochana i sprytna, ostatnio opiekuje sie mlodszym o 15 m-cy braciszkiem, sama jeszcze nei mowi, tzn jakies tam pojedyncze słówka ktore smiesznie jej wychodza, no i jakos po chinsku ale braciszka poucza, jest przy tym sporo smiechu:) Niestety ostatnio nic nie je i martwie sie troszke, czekam cierpliwie az wróci jej apetyt. Synek z kolei to straszny smieszek, smieje sie doslownie ze wszystkiego :) juz sienei moge doczekac az beda sie razem bawic. Pozdrawiam wszystkie 25letnie mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Benio tez smieszek też miał kryzys w jedzeniu ale przetrwalismy teraz je ładnie ( twu twu by nie zapeszyc )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empatka
w takim razie i ja pozwolę się przyłączyć :) mam 3 letnią córeńkę i zaczęliśmy planowanie rodzeństwa dla niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka wlasnie przed chwila piszczala ze zlosci bo nie mogla misiem do buzi trafic... myslalam ze mi bebenki popekaja w uszach ale dostala cycka na pocieszenie i sie uspokoila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empatka
a ja zastanawiam się nad obiadem dzisiaj i nie mam pomysłu, nie chcemy się najadać, bo wieczorem goście do nas przychodzą i grilla robimy, więc coś lekkiego, może macie pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka ostatnio jest okropna heheh wszędzie jej pełno,wszystko na nie,jak nie zrobię coś po jej myśli dostaje szału,wszystko chce robić sama i w ogóle jest bardzo uparta i złośliwa,to ten wiek chyba:)Ponadto próbujemy oduczyć się sikania w pampersy,ale nie za bardzo nam to wychodzi,wie że siusiu robi się do nocnika a i tak sika na podłogę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka też długo nie umiała/nie chciała nauczyć się sikać do nocnika, więc musieliśmy ją przekupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córeczka nauczyła się robić do nocnika jak skończyła 2 lata a jak u was wyglądają zakupy z dziećmi bo ja jak jadę ze swoją to wszystko by chciała mieć kiedyś jak zatrzymałam się przy gazetach i oglądałam to moja mała w tym czasie zabawki pakowała do wózka sobie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jest topic mam do 21 lat,a ten dla 25,a ja mam za miesiac 23:-) Moge sie przylonczyc ???Czy nie za bardzo ???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziekuje:-) To tak krotko napisze cos o sobie,od pieciu miesiecy calym moim swiatem i szczesciem jest moj synek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wlasnie ze spaceru wrocilysmy... ja sobie malinki zajadam a lila z wielkim skupieniem mi sie przyglada co robie... poza tym probuje skonsumowac gryzak w calosci... jesli chodzi o zakupy to ja rzadko na nie chadzam bo w poblizu mojego domu sklepy sa tak skonstruowane ze nie da rady przejechac miedzy polkami z wozkiem duzym... bo na razie jeszcze nie przesiadlysmy sie do parasolki... z kolei rzadko chadzam do hipermarketow... no ale etap zdejmowania z polek mam za soba (syn) i przed soba (corka)... jesli chodzi o sikanie to moj syn przestal sikac w pieluchy tak na dobre dopiero jak mial 2,5 roku... choc proby byly juz jak mial 1,5 roku i nawet niezle mu szlo ale nie zawsze dawal rade zawolac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffgf
Pewnie macie brzydkie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy z moją mała wyglądają tak: chce soczek,batonika,paluszki i wszystko na raz ,oczywiście nic z tych rzeczy nie dostaje heheh Jak jesteśmy w supermarkecie to ucieka mi wszędzie,najbardziej lubi świecidełka,kolczyki,korale z nocnikiem na razie poczekamy,spróbujemy znowu za jakiś czas,by się nie zniechęciła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy z moją mała wyglądają tak: chce soczek,batonika,paluszki i wszystko na raz ,oczywiście nic z tych rzeczy nie dostaje heheh Jak jesteśmy w supermarkecie to ucieka mi wszędzie,najbardziej lubi świecidełka,kolczyki,korale z nocnikiem na razie poczekamy,spróbujemy znowu za jakiś czas,by się nie zniechęciła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nam sie rotawirus przyplatal.. czeka mnie dzis nieprzespana noc bo musze pilnowac zeby sie mala przez sen wymiocinami nie zadlawila... bylismy na ostrym dyzurze i dostalismy skierowanie do szpitala ale na razie mamy nie jechac... dopiero jak w nocy bedzie jeszcze wymiotowac to wtedy jechac bo istnieje ryzyko odwodnienia... a nie bardzo mam jej jak pic podac bo ona na piersi jest i nie bardzo lubi smoczki... na razie spi... taka jest slabiutka ze nawet na glodniaka spi a u lekarki nie miala sily plakac tylko sobie tak popiskiwala... ale na szczescie jeszcze nie ma oznak odwodnienia... a moj marcin 2 dni temu mial dokladnie to samo tylko ze jemu na drugi dzien przeszlo jak reka odjal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×