Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolololololololo

25 letnie mamuski ZAPRASZAM

Polecane posty

no witam mój Benio miał w czerwcu rotawirusy i to na pech że zachorował w naszą rocznice slubu :( niestety u nas bez szpitala sie nie obyło leżelismy 4 dni pod kroplówkami :( widok straszny ale szybko doszedł do siebie Bedzie dobrze trzymajcie sie co do robinbia zakupów z Beniem to w koszyku mamy wszytko to co mu sie nawinie jak wyjmuje to grymas bo on chce :D no i dostaje wszytko nie umiem mu odmawiac dodam z radoscia ze mamy kolejne ząbki trójeczki :D:D łacznie mamy 10 zęboli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej a co to za wirus okropny??? Asia-zycze coreczce szybkiego powrotu do zdrowia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny... juz jest calkiem dobrze... mala nadal oslabiona ale juz nie wymiotuje... za to ja jestem wykonczona... nie wyspalam sie dzis przez to wszystko... kurcze a jutro mialysmy na szczepienie isc ale chyba nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rotawirusy są najgorsze,moja mała miała to jakieś 4 miesiące temu,niestety nie obyło się bez hospitalizacji,była słaba do tego wysoka gorączka,nic przyjemnego. Asiu życzymy zdrówka i niech to choróbsko jak najszybciej odejdzie:)Pozdrawiamy,a u nas dzisiaj deszczowo i nudno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rotawirusy są najgorsze,moja miała to jakieś 4 miesiące temu,niestety nie obyło się bez hospitalizacji,była słaba do tego wysoka gorączka,nic przyjemnego.Asiu życzymy zdrówka i niech to choróbsko jak najszybciej odejdzie:)Pozdrawiamy,a u nas dzisiaj deszczowo i nudno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny moja córka też miała wirusa jak skończyła roczek i niestety też leżała w szpitalu jeszcze do tego doszła wysoka gorączka i zapalenie gardła po 3 dniach wyszła ze szpitala pani doktor stwierdziła że jest wszystko dobrze pojechaliśmy do domu mała nockę spokojnie przespała a rano znowu gorączka pojechaliśmy do przychodni i okazało się że ma zapalenie gardła i dostała zastrzyki długo ją trzymał ten wirus Asia dużo zdrówka życzę dla córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mala juz jest dobrze... tylko jakas taka spokojna po tej chorobie sie zrobila... szczepienie przelozylysmy na za tydzien... mnie tez jakies chorubsko bierze... z nosa mi cieknie i gardlo boli... zrobilam sobie syrop z cebuli ale nie pamietam jak go brac zeby cos pomogl (dobrze ze skleroza nie boli)... moze ktoras z was pamieta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×