Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no to jestem i ja

Jakich płynów do płukania używacie, który pozostawia długo ładny zapach??

Polecane posty

Gość no to jestem i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkowa7
ja używam Silan i ubrania długo pachną. Lenor też jest dobry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałam Lenor aromatherapy, jednak jak dla mnie to za kosztowny interes. Wyczytałam na kafe, że dobry jest Eden z biedronki, kupiłam.... i nic nie pachnie:( Nic a nic. Może to że mam twardą wodę, wpływa na to że tetgo płynu w ogole nie czuć...? Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okie
lenor żółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lclcllclclcll
Są rzeczy, na których nie warto oszczędzać. Należą do nich płyny do płukania. TYLKO Lenor, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdb rada
lenor czerwony lub niebieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówicie co chcecie ale ja używam takiego ze sklepu \"wszystko po 4 zł\" i jest BOSKI :D moja koleżanka w takim sklepie pracuje i z nudów czasami wszystko wąchamy, dotykamy, przymierzamy itp ;) i kiedyś z ciekawości zaczęłam wąchać te płyny do płukania, jeden zapach mi się bardzo spodobał, z ciekawości kupiłam, w końcu 4zł to nie wydatek. Okazało się że dosyć że bosko pachnie, zapach trzyma się bardzo długo (wczoraj wyciągnęłam sweter z szafy wyprany na jesieni i okazało się że dalej pachnie tym płynem) i ubrania są mięciutkie w dotyku :) Nazawa brzmi \"Wansou\" i naparwdę polecam, nawet z ciekawości można kupić bo jakby co to 4zł nie będzie nikomu aż tak bardzo szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.M
Niemiecki Softlan Windfrisch,niebieski kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kiedys lubilam uzywac pachnacych plynow, ale mina mi zrzedla, jak sie dowiedzialam, ze firmy produkujace srodki zapachowe nie maja obowiazku podawac skladu i czesto gesto owe mile zapaszki reklamowane jako nawet aromaterapia to trujace chemiczne opary :o tak samo swieczki zapachowe i te 'cosie' co sie wlacza do kontaktu. wiem, powiecie wszedzie jest chemia, ale jak mozna uniknac, to czemu nie? w kazdym razie tez lubie pachnace rzeczy, bo kto by nie lubil, ale jak sie czesto pierze, to i tak zawsze pachna swiezoscia, pod warunkiem, ze pralka dobrze plucze i grzeje wode, bo w przeciwnym razie mozna sie natknac na niezbyt mila won recznikow itp. srodki piorace zawierajace sode daja poczucie swiezosci i dobrze zabijaja nieswieze zapachy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×