Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaasa

czy po rosyjskim mozna znalezc prace w zawodzie?

Polecane posty

Można, а зачем? Moim zdaniem o wiele lepiej wyjdziesz na tym, że po prostu wykorzystasz znajomość języka, tak jak ja to zrobiłem. Jak chcesz, to podzielę się doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaasa
znam rosyjski w dosc dobrym stopniu od pazziernka zaczynam studia na filologii rosyjskiej na poki co licencjat ale marzy mi sie mgr i tlumacz tylko zast sie czy jest zapotzrebowanie na ten zawod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rynek wschodni powoli wchodzi w Europe. Będziesz mieć z tego pieniądz dobry w jakiejś lepszej firmie życzę sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damskie perfumy
wpiszesz się na listę tłumaczy przysięgłych i praca na pewno się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
angielski zna kazdy, a kasa ze wschodu jest coraz wieksza, wiec wybor jak najbardziej trafiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgrtgtb
ale sam rosyjski to malo. Nadal bede sie upieral, iz lepiej miec jakas informatyke badz finanse, a rosyjskiego nauczyc sie w domu badz na kursach. Nie wiem jak po rosyjskim, ale np. po niemieckim jest wielu bieglych, ktorzy maja ciezko o zlecenia....Firmy nie potrzebuja ludzi znajac szczgoly gramatyczne i cala otoczke historyczno-filozoficzna ale umieja sie komunikowac w danym jezyku a do tego nie sa potrzebne studia tylko samozaparcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
to chyba ogolnie tak jest, ze im wiecej sie wie i potrafi tym wiecej sie ma ;-) jak sie jest sprytnym to po wszystkim sie uda zarobic na chleb, z informatyka jest o tyle dobrze, ze zawsze znajdziesz robote i na ogol dobrze platna, a do tego cos takiego jak zostac wyrzuconym to trzeba sie dobrze postarac do tego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assaa
ja skonczylam juz licencjat z ekonomii ale marzy mi sie tlumacz przysiegly a do tego musze miec studia i to mgr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam fakt, że Intway to piramida finansowa. Nie dajcie się nabrać różnym nawiedzonym oszustom. Siedzą na forum i naganiają, ponieważ chcą odzykać choć część utraconych w Intway pieniędzy. Płacą teraz za swą łatwowierność, naciągając inne osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FsHPwWXB6rUWDFj9Tic7Clwx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×