Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pytanieeeeee

co tu jakies piekne laski ,ktore maja nieatrakcyjnych facetow ?

Polecane posty

Gość mam pytanieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama.........
ja jestem ladna i nie mam nikogo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieeeeee
ech chyba nie ma takich par :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaaalaaa
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestemm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieeeeee
a co sprawilo ze zwiazalas sie z takim kolesiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestemm
jego charakter - przestalam zwracac uwage na wyglad ...zwlaszcza , ze o niebo lepiej traktuje mnie niz niektorzy faceci , z ktorymi sie spotykalam i ktorzy byli przystojni ...nie wiem czemu ale bardziej sie stara , dba ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie nie mam takowego faceta ale moja kolezanka z liceum jest bradzoladna ,zgrabna super cialo no i co najwazniejsze jest bardzo ale to bardzo madra i inteligentna ale jak zobaczylam jej faceta to sie zalamalam,nie dosc ze maly ,gruby to jesce i lysy ,no tragedia nie wiem co w nim widzi ale jest z nim juz kilka dobrych lat a teraz maja juz dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieeeeee
tez zawsze staralbym sie ,dbal i troszczyl o swoja piekna Pania ech gdybym tylko z Nią byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mi sie podoba pewnien facet ktory nie jest w moim typie osobiscie zawsze spotykalam sie z przystojniakami ktorzy mogliby miec kazda a on?27 lat maly brzuszek ma ,piekny nie jest ale brzydki az tak tez nie co nie zmiania faktu ze jest daleki od mojego idealu a co mi sie w nim podoba?sama chyba nie wiem ale chyba to ze jest tai spokojny i wogole... poprostu ma to cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam, ale coś mnie w nim bardzo raziło. Tym czymś było to, że był ze mną dla mojej urody. Nie cierpie takich pustaków, co tu rozpisują się z pytaniem, czy "nieatrakcyjny facet może oczarować prześliczną dziewczynę". Więc odpowiadam - dla Ciebie kolego nie ma ratunku. Bo pustakiem zajeżdża na kilometr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×