Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hujnia i tyle

czy moze byc bardziej hujowe wesele?

Polecane posty

Gość hujnia i tyle

1.Male wesele,60 osob 2.Kazdy w parach 3.Siedzialam jak durna sama 4.Jak byly tance w koleczku i nagle dj dal haslo aby uformowac pary to kazdy lecial do swojej wybranki a ja chowalam sie w kiblu 5.Nie mialam z kim pojsc w dzien przed weselem rzucil mnie facet dla innej,nie mialam sil na szukanie 6.Musialam isc na wesele bo to slub bardzo bliskiej mi osoby,nie wybaczono by mi tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
no rzeczywiscie zbyt wesole ono nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co roztrząsać
??BYŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiemmm
w czym problem jesli chodzi o wielkosc wesela :O...a to ze z Ciebie taka traba to juz nam przykro :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hujnia i tyle
w tym problem ze bylo tylko 60 osob i kazdy mial pare,no ja bylam ta pewnie 61 jakby wesele liczylo sobie ponad 100 osob to moze ktos by sie znalazl nie jestem traba,nie mialam kiedy szukac partnera na wesele jak 1 dzien przed ex odszedl,nie mialam sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyśka kol.
bylo minelo. a uwierz mi ze ja przezyłam w zyciu NAPRAWDE CHUJOWE wesele. az wstyd mi sie robi jak o tym pomysle, mimo ze bylo to dobre 2 lata temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja zdaniora
no faktycznie, myślę, że to wina młodych że nie pomyśleli o Tobie, w tej sytuacji pan młody powinien tańczyć wyłącznie z Tobą. Skoro rozstałaś się dzień wcześniej z chłopakiem to chyba miałaś dodatkowe zaproszenie? Nie wina wesela, że jesteś pierdoła i nie masz przyjaciela który Cię w takiej sytuacji poratuje. Bardziej "*hujowe" byłoby wesele gdzie ktoś by się rozchorował, miał wypadek, zatruł, gdzie wybuchłaby jakaś awantura. jesteś małą egoistką, całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeżyłam takie podobne wesele w maju;) to był ślub kuzyki, nie mialam też z kim tańczyć, zmyłam się stamtąd bardzo wcześnie:D nie powiem o której bo się będziecie śmiać:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyśka kol.
o 22 ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hujnia i tyle
Moj 1 kolega mial w tym samym czasie tez wesele a 2 byl za granica...sorry ale nie mam 60 kolegow,moze ty masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tyska kol
opwiedz o tym chujowym weselu, bo jestem zaintrygowana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punkt 4 najbardziej mnie rozbawił (sorki), to jakby ten dj bombę rzucił na sale a ty jak na filmach biegiem do kibelka :) Było - minęło , przeżyłaś i trudno - i wcale nie jesteś cipa ! Nie wszystkie dziewczyny po godz od zerwania szukają chłopaka bo wesele najważniejsze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
Bylo minelo. Ja jestem mezatka a i tak prawie kazde wesele jest dla mnie hujowe w sensie nudne. Nie lubie chodzic na wesela i tyle. Ostatnio nie poszlam na wesele kuzyna i rodzinka sie troche obrazila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli już to chujnia i chujow
e :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×