Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwiazdeczzzkaka

ładne kobiety maja trudniej zgadzacie sie?

Polecane posty

Gość gwiazdeczzzkaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bo zawsze maja to czego
chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ja...22
tak bo musza udowadniac calemu siwatu ze stereotyp ladna = glupia nie jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestemm
a brzydkie - musza udowadniac ze ma cos w sobie a to jak wyglada nie musi byc wyznacznikiem jej osoby - ladna latwiej poznac i stwierdzic czy jest madra czy nie - brzydkiej poznawiac nikt nie chce rzadko ktos dowiaduje sie o takiej osobie cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a właśnie że to
a właśnie że to nie stereotyp - ładna=pusta jak jasna cholera - chłopy nie lubią pustych barbie które nie mają nic do powiedzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIET
Socjolodzy mówią, że atrakcyjny wygląd pomaga w realizacji celów osobistych jak i zawodowych a ładną to i w urzędzie ładniej potraktują (jeśli w obsłudze jest facet) :P. Ładne mogą mieć trudniej bo nie zawsze to ładne traktowanie przez otoczenie jest szczere i bezinteresowne czasem to i się jakaś zawiść pojawi... a nadmiar niektórych \"uprzejmości\" też może uciążliwy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale glupoty gadacie nawet w bajkach ladne byly dobre, a brzydkie zle i to jest nawet w obecnych zcasach udowodnione, ze tak sie ludziom kojarzy i ladne traktuja lepiej, ladnym sie wiecej wybacza, ladne do siebiue rpzyciagaja to brzydkie nie musza udowadniac ze sa madre? maja jeszcze gorzej, bo z ladnymi niektorzy chca sie kumplowac za sam wyglad, a brzydkie musza nadrabaic czyms innym nie oklamujmy sie, ludzie sa do siebie bardzo podobni, w zyciu chodzi o to zeby bylo nam dobrze, ladnym ludziom jest lepiej pod kazdym wzgledem i nie wkurwiajcie mnie nawet ze ladne maja goirzej bo gowno prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadelia
Ładnie nie miają wcale trudniej ale muszą być ładne i mieć trochę rozumu w głowie żeby to wykorzystać.Zawsze osiągają to co chcą i wcale nie przeszkadza im to że ludzie czasmi uważają je za puste lale z powodu urody.A niech sobie tak myślą ,wtedy łatwiej jest kogoś wokół palca obkręcić gdy nawet nie spodziewa się że w tej ładniej główce jest też kawał ładnego rozumu. Ładna buzia i uśmiech na niej to duże ułatwienie w osiągnięciu sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasówka
Raczej łatwiej sądzę. Nigdy nie korzystałaś z wyglądu , żeby załatwić szybieciej, lepiej jakąś sprawę? A mądrość, hmmm przereklamowana sprawa u kobiet, nie jest nam aż tak potrzebna ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
te ładne które uważają że mają gorzej to są chyba tak durne że nawet ze swojej urody nie potrafią użytku zrobić. no ewentualnie jeszcze tylko wydaje im się że są ładne. sam niejeden raz robiłem coś dla różnych lasek tylko dlatego że były ładne. brzydkiej pewnie bym odmówił bo by mi się nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losabes
Nie, jest dokladnie odwrotnie. NIech zgadne, uwazasz sie za ladna i uzalasz sie nad soba, ze masz tak ciezko w zyciu:D pathetic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×