Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

redrose76

terminal płatniczy

Polecane posty

Witam! Jakie koszta są, aby założyć taki taki terminal? Większość ludzi chętnie płaci kartą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcard - miesięczny abonament za terminal stacjonarny 120.00, a radiowy 240.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolita121
Ja polecam terminal http://paymax.pl płatniczy dużo lepsza opcja gdzie transakcje mozna przeprowadzać juz bezpośrednio u klienta. Cały proces monitorowany 24/7 z gwarancją pewnych przelewów. Do tego nie wysoka cena za urządzenie bo została obniżona i 0zł abonamentu kosztów stałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manna31313
Zapraszam do szczegółowego zapoznania się ze stroną http://paymax.pl Propozycja jest z całą pewnością godna uwagi każdego. Zapewniam, że na stronie znajdziecie Państwo wyjaśnienie wszystkiego co związane jest z działaniem. Nie będzie mowy o jakichkolwiek niejasnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaźmiż
W Raiffeisen Polbank jak chcesz terminale płatnicze to możesz przez 2 miesiące mieć je za 0 zł, jak dla mnie warto, szczególnie, że zobaczysz jak się przyjmuje i zanim się rozkręcą płatności kartą to już poczta pantoflowa pójdzie w ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszty są bardzo różne, w zależności od firmy :) My korzystamy z TopCardu i na prawdę niedużo płacimy. Dodatkowo korzystają z terminali dobrej jakości, nie psują się, nie mają awarii. Umowę dają łatwą do ogarnięcia i przejrzystą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwer45
Jezeli chodzi o terminale platnicze to sprawdz oferte jaka przygotowal http://paymax.pl posiadaja również funkcję płatności dotykowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maloko232
Prowadzisz własny sklep i tracisz klientów z dnia na dzień? Zastanawiałeś się może nad wprowadzeniem płatności bezgotówkowych i zainstalowaniem takiego urządzenia jak terminal płatniczy https://www.eservice.pl/produkty-i-uslugi/ak ceptacja-kart-platniczych/ ? To by bardzo ułatwiło twoją pracę i przyciągnęło klientów, którzy w większości dokonują teraz transakcji bezgotówkowych, polecam się zastanowić. To już jest w większości sklepów i melodia przyszłości, bez tego nie zwiększysz zysków, a nawet możesz stracić część klientów.. eService ma niezłej jakości sprzęt w bardzo konkurencyjnych cenach, polecam się zaznajomić z ofertą ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście teraz przeważnie każdy płaci kartą i aż żal tracić klientów którzy chcą zapłacić kartą (jak każdy jest mnóstwo).. Dlatego ja nie wyobrażam sobie mieć działalność gospodarczą bez tego typu udogodnienia :) Ja mam topcard i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłaca się, ja na początku nie byłam pewna ale szybko się przekonałam jakie to łatwe i opłacalne. Praca ułatwiona a większość osób wybiera teraz płatność bezgotówkową. My korzystamy z terminali Top Cardu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to jakoś bardzo dużo -opłaca się to pewne. Jeżeli chodzi o to jakie terminale polecam.. Top Card oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkinga

Wszystko zależy od tego na jaką firmę się zdecydujesz. Z doświadczenia bo już kilka takich "firm" przerobiłam z czystym sumieniem mogę polecić Top Card. Jak dla mnie mają najlepsze terminale płatnicze, nie zacinają się działają szybko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trututu123

Ja polecam terminale od Top Card. Jest to niezwykła wygoda bo transakcje można przeprowadzać bezpośrednio u klienta. Cały proces monitorowany 24/7 z gwarancją pewnych przelewów. Do tego nie wysoka cena za urządzenie bo została obniżona i 0zł abonamentu kosztów stałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POScard

Krótki poradnik, na co uważać podpisując umowę o akceptację kart płatniczych:

https://poscard.pl/jak-dobrze-wybra--ofert--na-terminal-p-atniczy--.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beena

TopCard! Świetna jakość i brak problemów. Trafiłam na ich ofertę zupełnie przypadkiem, ale cieszę się że się tak stało, bo cena wcale nie była wysoka, a jakość naprawdę super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataW

Ja też polecam TopCard. Jasna umowa i korzystne warunki. Poza tym niska marża dla klientów i dość przyjemny w obsłudze, bo się nie zacisa, nawet przy większej ilości transakcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Opłaciło mi się zamowić terminal ze strony card-expert.pl. Nie płaciłem ani za instalacje, ani za samą dzierżawę ani nie mam potrącanych jakiś prowizji i innych takich historii. Warto sobie u nich przeczytać na stronie jak to dokładnie wygląda. Oni korzystają z tego programu Polska bezgotówkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Nie mam wątpliwości że było warto zainwestować w terminal do płatności kartą. Duże ułatwienie dla klientów ale też dla mnie jako sprzedawcy. Nasi kurierzy wcześniej musieli się bawić z gotówką, czasami ktoś coś zgubił, był problem przy wydawaniu, teraz cała transakcja trwa moment. Terminale zamawialiśmy przez cardpoint.pl. Szybka i rzetelna obsługa, bardzo fajne korzystne warunki jeśli chodzi o cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie mam wątpliwości że było warto zainwestować w terminal do płatności kartą. Duże ułatwienie dla klientów ale też dla mnie jako sprzedawcy. Nasi kurierzy wcześniej musieli się bawić z gotówką, czasami ktoś coś zgubił, był problem przy wydawaniu, teraz cała transakcja trwa moment. Terminale zamawialiśmy przez cardpoint.pl. Szybka i rzetelna obsługa, bardzo fajne korzystne warunki jeśli chodzi o cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaha

A ma ktoś z Was terminal od Polskie ePłatności? Przyznaję, że zrobiłam spory rekonesans i współpraca z nimi wydaje mi się najkorzystniejsza. Jest u nich możliwość np. wprowadzenia programu lojalnościowego dla klientów sklepu, co na pewno się spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreko

Mamy eservice. Wszystko jest w porządku, żadnych awarii, a w razie potrzeby dobry kontakt. Kasowo też rozsądnie. Akurat my na wprowadzeniu terminalu dużo zyskaliśmy. Każdego dnia mieliśmy kilka osób, które wychodziły, bo nie mieliśmy terminalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×