Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Tunciu - ciesze sie niezmiernie ze wszytsko tak fajnie udaje sie pozalatwiac podaj namiary to bedziemy rozsylac Monik - musisz koniecznie pokazac rezultaty i powodzenia Duniu, ZakochanaMao, Ganetko - duzo zdrowia dla dzieciaczkow i dla was Midorka - witamy! Joolu - no super! mez amozna Ci tylko pogratulowac - przynajmniej pod tym wzgledem:):) tylko pozazdrosic:) Duniu - moj wciaz ma piekne, duze, niebieskie oczy i maryzlabym, zeby takei zostaly niby do roku moga sie zmienic... my z mezem mamy zieone... wiec zobaczymy platki owsiane zagotowac wode, wsypac platki na gotujaca wode, obnizyc ogien i gotowac 10-20 minut czasami mieszajac, po ugotowaniu odstawic na kilka minut, zeby doszly proporcja to 1 do 2 na miarke platkow dwa razy tyle wody. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantra____ dzieki za platki, ide gotowac :-) Sprawdzilam ceny biletow do PL 😭 ;-) Mantra, jakbys sie wybierala jakos w maju, to wychodzi na to, ze szczyt cenowy zw ze szkolnymi wakacjami zaczyna sie od piatku 14 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joola - gratuluje takiego meza !!! :) Moj (nie maz)w zyciu by na taki pomysl nie wpadl ! W lutym mamy 6 rocznice i ciekawe co wymysli , hmmm pewnie NIC. ale Ci zazdroszcze ;) Annnna - takiego wyniku testu jaki sobie zyczysz ;) Ewcisko - to mala miala niezly skok rozwojowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
dzięki za powitanie :) miło mi moja Justynka katarek i gardło zaliczyła na przełomie roku; teraz na szczescie juz zdrowa :) jesli chodzi o wieczorne spanie, to zasypia w lozeczku jedzac butelke juz przed 20-zjada okolo 180 ml mleka zageszczonego kaszka i spi do okolo 23; wczesniej o tej porze musialam ja przystawic do piersi, ale tej nocy ja tylko ponosilam i pomoglo, nastepna pobudka o 1; mleko jadla o 2 ale od 3 do 4 nie spala tylko lezala w lozku i machala raczkami; mysle ze dokuczaja jej troche zabki, bo choc skonczyla wczoraj 7 miesiecy to jeszcze nie ma ani jednego; jak kolo 4 zasnelo to sie zaczela krecic kolo 6, ale wtedy zanioslam ja do babci zeby sobie spala spokojnie bo ja wstaje o 6.30 i ide do pracy, ale i tak obudziloa sie kolo 7 i pila mleczko, ale zasnela jeszcze i wstala o 8. No i tak wyglada u nas prawie kazda noc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm co do barwy oczu to slyszalam,ze do pol roku zmienia sie a potem najwyzej odcien... Ja jako dziecko mialam bardzo ciemne , prawie czarne i to jak mama opowiada od narodzin ;) - potem z wiekiem mi jasnialy... Ewka miala jasnoniebieskie , teraz barwa nabiera glebi i fajnie jakby takie zostaly :) Moj ma jakies szaro-bure (choc sam twierdzi ,ze sa niebieskie ;) ) Oby Ewce ,az tak nie zmienily sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Midorka - hmmm a moze mala za duzo spi w ciagu dnia? ze az tak czesto wybudza sie w nocy i na tak dlugo. zawsze tak bylo , czy tylko teraz ? Jesli teraz to moze faktycznie zeby nie daja malej pospac - ale wtedy budzilaby sie z placzem ... hmmm nie wiem co doradzic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ewka dzis obgryzala kable, chciala zawisnac na zaslonie, potem podciagala sie na kaloryferze :/ przewrocila sie i ryk :/ - a to wszystko bez raczkowania/chodzenia/siadania/stawania - nie wiem co bedzie pozniej , brrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dalej zakatarzona:-( Jolu no no to sie chlop wykazal gratuluje rocznicy (i chlopa:-P) Annnnaaa hmmmm trzymam kciuki za wynik tzn za to zeby bylo po Twojej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wpisalam wiecej a wyswietlilo sie pol posta:-)( Lusia z tym kiwaniem sie przod tyl to moja zaczela mniej wiecej na tydzien przed raczkowaniem szykuj sie kobieto na 'dopalenie rakiety':-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia moja mloda na poczatku miala ofzy ciemno niebieskie pote zielone , jak przyjechalysmy tutaj to zielono brazowe a teraz szaro brazowe:-) pewnie beda na koniec brazowe bo zarowno ja jak i chlop mamy brazowe (on ciemny ja jasny braz) z tym ze u mnie w rodzinie wszyscy inni maja niebieskie lub zielone wiec moze jest jeszcze nadzieja na blekit..:-P Myszka ja tez klnelam na ryana no bo bez jaj jakby jeszcze osobne miejsce bobas mial albo ty wiecej miejsa pod ogami to ok a tu sepia kase masakrycznie:-( ja sprawdzalam wczoraj bilety na czerwiec zeby jechac na miesiacdo UK tzn kilka dni w UK potem juz lot do PL moja mucza zamowila na 21 czerwca powrot 11 lipca czyli powrot z uk kolo 17 lipca koszt na mnie i mloda 949 funtow czyli cos kolo 1500 dolcow:-/ cale szczescie ze moja mama bedzie placic ale mimo wszystko poczekam jeszcze z kupnem\ Mamo E i jak w pracy? zazdroszcze :-( buuuu Dunia ja mam nadzieje ze w najblizszym miesiacu uda mi sie zalatwic sprawe prawke ale kurde na sama mysl o jezdzie az mnie ciarki przechodza...no ale trza sie spotkac moze dzieciaki zeswatac co?:-P Midorka czesc:-) u nas tez sa jeszcze jazdy nocne chociaz wczoraj mloda poszla pozniej troche spac o 21;30 spala do 3;17 potem wyladowala u nas w lozku na piersi, pociumkala zasnela a z kolei ja nie moglam spac do 5;30:-( no i na koniec 6;28 mloda wstala. Chlop 2 minuty pozniej ja niby dalej w lozku ale wiadomo mala biega, sepi, wspina sie na lozko gada eeeehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
lusia.79 Justyna w ciagu dnia spi max 3 godz. wstaje okolo 7.30 potem spi kolo 9.30 i rzadko sie zdarza zeby spala wiecej niz 30min z zegarkiem w reku potem idzie kolo 13 na spacer i spi max 2 godziny; wstaje 15-15.15 i dopiero idzie spac na noc przed 20; mysle ze powodem tego zlego spania bylo to ze mala sie nie najadala bo ja ja karmilam a ona pila tylko chwile, a teraz sie przyzwyczaila do piersi i tak jej juz zostalo. Powoli przestaje ja karmic teraz je tylko w nocy raz albo 2 razy, a czasami traktuje piers jako smoczek i tyle oczka ma szaroniebieskie z naciskiem na niebieskie, na zdjeciach wygladaj jak jasnoniebieskie; nie umie jeszcze sama siasc, ale jak sie ja posadzi to siedzi fajnie i chce sie juz podnosic wszystko dobrze, ale ja zastanawiam sie co z jej zebami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joola no fajnie sie maz postaral. Ale musialas byc zaskoczona. Tylko teraz bedni nasi panowie bo bedziemy im jeczaly ze tez chcemy ;) A powaznie to moje marzenie wybrac sie do takiego spa. Midorka ja bym te nocki zwalila na zeby. U nas bylo podobnie mala szla spac ok 20 a w nocy budzenie sie czasami nawet co godzine. Max w nocy dostawala dwie butle a reszta to tylko smoczek i proba uspokojenia jej. A w dzien spala max dwa razy po 30 min czyli bardzo malo. A odkad wyrosly dwa zebole nocki sie poprawily, budzi sie raz lub dwa i uwaga ostatnia nocke przespala cala. Wiec trzymam kciuki zeby juak najszybciej pojawily sie zabki i zobaczysz ze i spanie sie polepszy. Ewcisko no prosze jak coreczka pieknie rozwija. Emilia ma tez w dalszym ciagu niebieskie oczka. Ale ja chce zeby takie zostaly. Czy ma ktoras z Was moze fotelik Britax King Plus. W Polsce to sie chyba Romer King Plus nazywa. Bo wlasnie sie zastanawiam nad zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Midorka, witam i ja 🖐️ wyjda, wyjda Justynce jeszcze zabki :) Mojej Duzej wyszly jak miala 11 miesiecy i co aj sie nadziwilam jak u Oli zauwazylam pierwszego zabka 2 tyg temu ;) Mowia ze ponoc im pozniej wyjda tym sa mocniejsze :) Jolu, ale masz fajnego chlopa!!!! Dwoch! :) Gratulacje i zazdroszcze wspanialego relaxu :) Ja o Ryanair nie bede pisac bo szkoda slow i nerwow - placi sie juz za uzycie WC podczas lotu? Annnnnnna, cosik przegapilam bo nie wiem o jakim egzaminie mowa ... ale tez zycze oby wszystko poszlo po twojej mysli! Myszko, gratulacje za przestawienie godzin Mai :) nareszcie i ty bedziesz miala jakos dzien poukladany! :) Ja w pracy dzis o wiele lepiej, komorki mozgowe coraz bardziej rozruszane i nie bola ;) Zmeczona jestem i nogi wchodza skad wychodza bo rano w biegu, wieczorem w biegu ... moze nareszcie te kg jakos zaczna spadac ;) Ola juz dzisiaj sie do mnie usmiechnela jak ja odbieralam (bo wczoraj byla na mnie obrazona ...) i fajnie sie bawilysmy przed pojsciem spac. Mam tylko problem z Duza, strasznie jest niegrzeczna :o o tyle lepiej ze ja bedac caly dzien wsrod ludzi i zajmujac sie innymi sprawami, mam do niej wiecej cierpliwosci wieczorem .... Zycze Wam wszystkim spokojnej nocki - ja obejze Heroes a potem prysznic i spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową mame. Mój maluszek też nie ma ząbków i jakoś jak narazie się nie zapowiada żeby szybko wyszły. Ja jestem ogólnie zmęczona, w pracy ciężko, nie jest za dobrze ale dam sobie troch czasu zanim zaczne myśleć o szukaniu innej. Za to mały zadowolony, nie zauważa nawet mojej nieobecności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
midorka____ witaj! Zabkami malutkiej sie nie przejmuj, wyrosna :-) A moze twoja panna, skoro teraz skonczyla 7 mies weszla w TEN okres balowania nocnego, ktory i my tu grupowo przechodzilysmy, falami mniej wiecej od polowy grudnia? Pamietacie? Ostatnio (hm, no jakis czas temu) Lusia sie skarzylas, ze i u ciebie jakas jazda nocna byla. A ja nie wiem, czyzby mozliwe bylo zeby mldy przestawial sie juz na jedna drzemke w ciagu dnia 😭 wczoraj popoludniu mi wogole nie zasnal, a dzis... tlukl sie po lozeczku chyba ze 45 min, ale tak na spokojnie. teraz cisza, az zajze :-) Ha, padl. Tyle ze u mnie dochodzi 17-ta wiec trzeba go bedzi ebudzic niedlugo, zeby normalnie poszedl spac. Wrrrr. Kasza___ sprawdz bilety do UK przed 14 maja, jesli taki termin wogole wchodzilby u ciebie w rachube. Bo ja dzis sprawdzalam ceny stad do PL i wychodzi mi na to, ze cenowy szczyt zaczyna sie wlasnie od piatku 14 maja. A pytam o oczy, bo nadal sie zastanawiamy z M co to bedzie z Jankiem. Ja mam szaro-zielone (w papierach - zielone ;-), M - brazowe, takie srednie. Hania ma prawie czarne, bo tesciowej, a Jas w tym wszystkim - nadal blekitne :-) Fakt, ze u mnie cala rodzinka raczej zielona w oczach, u tesciow - blekitne to tata, wiec jak sie u mlodego spotkaly geny po dziadkach to jest szansa, ze taki nam Jasiek zostanie. I beda sie tym razem mnie na ulicy pytac skad sobie dziekco pozyczylam. Jak za dobrych kolekowych czasow moja mame: brunetka, czarne wlosy wiec z daleka wszyscy zakladaja ze ma ciemne oczy, oliwkowa karnacja, a moja siostra - platynowa, porcelanowa blondi z przezroczysto zielonymi patrzalkami :-) No i sie "zyczliwe" baby w kolejkach dopytywaly... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki_____ zeby z kazdym dniem bylo lepiej w robocie 🌼 Mama E______ i tobie widze coraz sprawniej idzie, pracujaca kobieto :-) A Duza moze zazdrosna? Moze przezywa kolejna zmiane w zyciu? Powodzenia w ugrzecznianiu :-) A wlasnie, przechodzila ci Duza bunt dwulatka? Bo ja u Hanki, mialam, ale przesuniety jakos o rok... :-O A Annnnnna ma robic test, ale na dwie kreski :-) Taaaaki egazmin, bo cos jej @ wariuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki__bedzie lepiej,zobaczysz,poczatki zawsze sa trudne w kazdym temacie,a potem jak wdrazysz sie bardziej to bedzie Ci sprawiac przyjemnosc.ale ja sama sobie tego tez nie wyobrazam,ale lepiej moze tak od malego Dominik sie nauczy i gdy ja za 2 lata bede przechodzic stres z przedszkolem u Ciebie bedzie juz prosto. MamoE___naprzod ,do boju.brawo!ciesze sie ze odnajdujecie sie w sytuacji i Alex i Ty,a Duza pewnie jakis skok rozwojowy ma,to u starszych dzieci pewnie fazami tez nastepuje,mam przyjaciolka ktora ma 5 letnia core i wiem ze w ubieglym roku byl okres ze nerwy juz tracila do malej.pamietaj-wszystko przemija nawet najdluzsza zmija;):):)(gdzie to slyszalam w tv)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benjamin,ma oczeta blekitne,ale wczesniej wydaje mi sie ze byly jakby granatowe,myslam ze beda brazowe jak u M,ale wyjasnialy i chyba takie zostana:),po mamusi raczej,albo po dziadkach. dziewczyny tak mi sie przypomnialo, gdy bylam u naszego pediatry n pon zeby malego zbadal,to mowie ze skonczyl mi sie oslonowy lakcid i zeby mi cos takiego przepisal,a on zebym dala lepiej B. actimela naturalnego,bo tam sazywekultury bakterie,a w tych ampulkach to przeciez martwe.wiec daje actimel,tzn.pol actimela i doewam odrobine cieplej wody,maly pije a kupki wracajy do normy bo przy antybiotyku mial biegunke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
midorka,moj synek ma 7 m-cy i tyd i do tej pory zero zebow. slini sie bardzo a w ostatnim czasie extremalnie,nie wyrabiam ze sliniakami,susze wszedzie,mamy ok 12 sztuk grubszych i 5 z tesco dziadow i nonstop malo.:(:(:( Myszko,swietnie ze udalo Ci sie wprowadzic nowy rytm zasypiania dla Majeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze ale zamieć śnieżna! Ledwo do pracy dotarłam. A ja dzisiaj nieprzytomna. Moje chore dziecko jakoś dało rade i przespało do 1.30 ale potem już koniec. Do 3.30 się kręciła w łóżku po czym stwierdziła że jest rano i chiała się bawić. Uśpiłam ją dopiero o 6 rano (no a ja zawsze tak wstaje do pracy hihii) Więc z samego rana Red Bull- chociaż i tak to nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! MamoE, Wiki - a ja Wam zazdroszcze ,ze pracujecie :) Dzieci jak widac radza sobie bardzo dobrze bez Was, no a Wy macie odskocznie. Ja chcialbym pracowac, ale na moich warunkach :D Tak sobie wymyslilam ,ze fajna by byla praca 3-4 razy w tygodniu po 5 godz dziennie ;) Przegladalam ogloszenia , ale nie ma nawet ciekawych ofert pracy na pelen etat... Wydaje mi ,ze bedzie bardzo trudno cos odpowiedniego znalezc. Teraz to przegladam ogloszenia na spokojnie - i tak pewnie bede do jesieni z mala siedziec, tylko co potem :/ ZakochanaMamo -u nas tez zamiec ! Kasza - noooo fajnie - jeszcze tydzien spokoju mi zostal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fundacja Polsat na 100% pomaga a nie tylko swieci reklama. Nam przelali na konto 1500 zł na rehabilitacje:) Mamy zatem 5 m-cy rehabilitacji za darmo. Duzo osób mi mowi ze im własnie Polsat pomaga. Tez kiedys myslałam ze to pic na wode a jednak warto ich wspierac bo faktycznie niosa pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
subkonta jeszcze nie mam i nie wiem czy uda mi sie go załozyc w tym roku podatkowym bo długo sie czeka na decyzje ale jak cos to oczywiscie dam namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki, lapka! a czemu jest ciezko? wiem ze nowe obowiazki na ciebie zrzucili, nie odpowiada ci praca? U mnie gdyby nie fajni ludzie i mega cieple przyjecie to tez bym chyba niechetnie wstawala i tlukla sie zapchanym metrem :o Zakochana, ja nie wiem jak bym przezyla taki dzien z kilkoma tylko godzinami snu :o red bull'a nie pije bo nie cierpie smaku, ble. Odpukac, ale Ola zasypia ok 19.30 - 20 i budzi sie tylko raz (wczoraj w nocy ok.23) i potem pobudka okolo 7ej, wiec ja moge pospac :) ale na pewno i gorsze nocki sie nam trafia :o wg mnie Ola spi lepiej w nocy dzieki "gorszemu" spaniu w ciagu dnia - w zlobku zasypia z 3 razy tylko na pol godziny. Annnnna, no i jak test????? U nas temat trzeciego dziecka spotkal sie z kategorycznym "nie" ze strony M :( ja chcialabym jeszcze chlopczyka, ale raz ze przy astronomicznych kosztach zlobkow teraz nie moglibysmy utrzymac trojki dzieci, a dwa, jesli poczekamy jeszcze ze 3 lata to moze byc juz 'niebezpiecznie' z racji na moj, podeszly hihihi, wiek. A M przyznal sie ze dla niego to nie tylko kwestia finansow, ale ze on nie chce jeszcze jednego dziecka :o Duniu, u nas buntu dwulatka tez nie bylo, i podobnie jak u was Duza sie rozbestwila jak miala 3 lata :o a teraz to czasami tak mi dogada, ze az mi glupio :o Po kim to ona ma? Masz racje, Evelyn dzis rano wstala o 6.30 zeby mnie widziec i zauwazylam ze odczula zmiane. Biedulka nie chciala zebym szla do pracy i dopiero po dlugiej rozmowie zgodzila sie zebym poszla ale dopiero po zrobieniu jej platkow :) No ale szybko sie przyzwyczai, a jak juz pojdzie do szkoly we wrzesniu to juz na pewno myslami bedzie gdzie indziej :) Ola tez ma niebieskie oczy i tez chyba takie jej ostana - ja mam szaro-zielone (w dokumentach szare Duniu ;) ), M piwne, Evelyn bardzo blado blekitne (?). Ola ma taka lekka plamke piwna w lewym oczku i myslalam ze moze kolor jej sie zmieni ale widze ze plamka ciagle znikoma i ze Mala niebieskooka zostanie. U M babcia ma super mega blekitne, bo on i jego mama maja piwne i ciemno piwne, natomiast u mnie w rodzinie wiekszosc genow niebiesko-zielono-szarookich :) Ganetko, fajne to powiedzenie :) Trzymajcie sie zdrowo kochani!!!! Narazie mamuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu, a moze jakas praca na wlasny koszt? Ja bym chetnie uciekla od wyscigu szczurow, ale narazie dla mnei to jedyna mozliwosc, aczkolwiek za dwa trzy lata wolalabym pracowac blizej domu, tymze uciec tez przed dojazdami, i z bardziej elastycznymi godzinami pracy, zeby moc dzieci do szkol odprowadzic i odebrac ..... Dobrze ze macie oszczednosci i ze mozesz jeszcze na spokojnie sobei ogloszenia przegladac! A zobaczysz ze cos jeszcze fajnego ci sie trafi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu, ja tez codzinnie ogłoszenie przegladam i rzeczywiscie nie jest kolorowo. ja szukam pracy mimo, ze na chwile obecną nie wiem co z maluszkiem zrobię, nie chciałabym wracac, ale niesttey sytuacja finansowa tak nam sie pogorszyła, że nie ma za bardzo wyjścia. Jak cos dostane to będę się zastanawiać dalej co z Kubinkiem. W sumie to niby mam gdzie wracać, bo mam umowę na czas nieokreślony, ale nie chciałabym do tej samej firmy, bo nijak to co robilam ma sie z moimwyksztalceniem i zainteresowaniami. A swoja drogą, nie chcę tam wracać, bo jak poczytałam Wasze ostatnie posty na temat pewnej firmy telekomunikacyjnej, to az wstyd wracać i sie przyznawać...;-);-);-);-)hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunciu - super, ze Polsat Wam pomaga!!! Zycze zdrowka dla wszystkich pochorowanych!!! Co do nocek - to moj Filip dzis przeszedl wszystkie reguly Od 20 do 23 co chwila sie budzi, pozniej do 1 jakos ladnie mu poszlo, od 1 do 3 bujanie o 3 kawaler stwiierdzil, ze spac nie bedzie zabawa do 3:30 pozniej mleczko i drzemka do 4 pozniej znowu zabawa do 5:15 mleczko i spanie do 8 Cos mi sie dziecko popsulo :( Ehhhh... Co do jego osiagniec to zaczal pelzac (rekoma sie ciagnie do przodu, a dooopka lezy :P ) i idzie mu coraz lepiej :) No i wszedzie tylko by stac chcial usiasc sam nie potrafi choc jak sie go posadzi to siedzi ladnie sam, a wstac z siedzacego potrafi Ostatnio sie nie odzywalam, bo dziadek mi zmarl :(:(:(:(:( i jakos czasu i ochoty nie bylo. Wszystkich postow nie udalo mi sie nadrobic, ale chociaz kilka stron wstecz :) Witam nowa mamusie!!!! Co do zabkow - to spokojnie jeszcze wyrosna :) Mamusie pracujace - aby czas w pracy szybko lecial!!! jola - super prezent :) Gratuluje stazu i zycze innym tak pomyslowego meza :) Ja ostatnio mialam 1rocznice i jedynie na obiad poszlismy :( I to w dodatku dzien pozniej bo w ten dzien nic tylko sie klocilismy :( Pozdrawiam wszystkie!!!! Ahhh i zakochana mamo super, ze sie odezwalas po takim czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat pracy..... Ja trochę zazdroszczę Wam pracującym, ja jak już wcześniej pisałam zaczynam czuć że się trochę uwsteczniam (czy jest w ogóle takie słowo???). Niby moja praca aż taka rozwijająca nie była, ale zawsze te szare komórki trochę pomyśleć musiały:P, przede wszystkim coś policzyć, co uwielbiam!!!!! Aż mnie przeraża szukanie nowej pracy i też powoli zaczynam przeglądać ogłoszenia i jest cieniutko w mojej miejscowości i podobnie jak tobie Lusiu marzy mi się taka praca 3-4 razy w tygodniu po max 5-6 godz. dziennie, no ale pomarzyć to ja sobie mogę!!!!! Od wczoraj jestm na zwolnieniu już na siebie, udało mi się załatwić chętnego lekarza do wystawienia takiego zwolnienia. Lekarz to specjalista rehabiltacji i neurologii, miałam takiego stresa wczoraj że szok i po raz kolejny stwierdzam że nie cierpię tego kombinowania i mam nadzieję że taka sytuacja spotyka mnie poraz pierwszy i ostatni raz.!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie miałam jeszcze napisać, Midorko moja córcia z 10 dni skończy 8 miesięcy i ząbków nadal nie ma!!!!! A ja już myślałam że przed 4 miesiącem jej wyjdą bo tak się śliniła!!!! A tu nadal niiicccc!!! A oczy moja perełka ma ciemno brązowe, nawet nie pamiętam kiedy dokładnie jej się zmieniły. Kolor oczu ma po mnie, jak byłam małam identyczne teraz z biegiem lat trochę mi pojaśniały i są takie jakby piwne. Mąż ma takie szarozielone, nijakie!!! Shila przykro mi z powodu dziadka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i apomnialam dospisac Aniu takiego wyniku testu jaki sobie zyczysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×