Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość max60w

Tydzien temu spotkalam sie z moim ex facetem,porazka

Polecane posty

Gość max60w

Nie powinnam byla sie z nim spotkac.Nie zasluguje na nic ode mnie.Jednak podjechal pod moj dom bardzo pozno w nocy.Ja wyszlam.Ja stalam ,on siedzial na murku.Ja patrzylam w inna strone ,on w inna.Czasami na mnie spojrzal.Wyszlam rozczochrana w gorze od pizamy,zwisalo mi to juz jak wygladam.Ja zapalilam,on zapalil.Potem po 5 min spotkania powiedzialam,ze ide spac i sobie poszlam ,w odpowiedzi uslyszalam:narka. Poszlam spac bez problemu,bez lez.Rano sie obudzilam i zalalam sie lzami.Czuje sie taka samotna.Mamy obydwoje blisko 30 lat a tacy zalosni jestesmy:( co widac zreszta po spotkaniu... On ma juz inna,ja kogos poznalam ale nic z tego nie wyjdzie raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max60w
To jest przyklad spotkania 2 osob,ktore juz sobie nie maja nic do powiedzenia:( To bylo ostatnie spotkanie i pierwsze zarazem po rozstaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz_sie_zyciem.
a czemu sie rozstaliscie? Widocznie nie byliscie sobie pisani, zapomnij i ciesz sie zyciem. Skoro masz juz prawie 30 lat, nie szkoda ci zycia na zamartwianie sie i łzy? wkoncu kogos znajdziesz, kazdy ma kogos kto jest mu pisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko i kokosz
Nier martw sie, to tylko byla chwila, w ktorej czulas sie nieszczesliwa i samotna, ale pamietaj, ze to tylko chwilowe uczucie. Tak naprawde nie jest tak zle, a Ty tez sobie kogos znajdziesz i o tym zapomnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×