Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toruńska-maus

Co zrobić z damskim bokserem ??!!

Polecane posty

Gość toruńska-maus

Mąż mojej koleżanki która jest w ciąży bije ja - jak mam jej pomóc i co z nim zrobić z tym gnojkiem DAMSKIM BOKSEREM ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona sama musi go zostawic ale jesli jej sie taka sytuacja podoba to prosze bardzo... ja chcialam jeszcze napisac iz naprawde nie rozumiem kobiet ktore sa z takimi facecikami wczoraj bylam na balecie, byl tam jeden moj kolega, dosiadl sie do mnei anglik, gadka szmatka, i wiecie co? ten kolega zaczal go bic!:o bo byl zazdrosny:o stol rozwalil bo piescia uderzyl o niego:( ja sobie pomyslalam ze jezu jakbym miala z nim byc to niezle posiniaczona bym chodzila... a pozniej on mnie przepraszal za swoje zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwert182
naslij na niego bande rogala 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Możesz zgłosic sprawę na policji, ale prawdopodobnie wtedy koleżanka nie będzie już Twoją koleżanką. Porozmawiaj z nią, ona ryzykuje życie swojego dziecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toruńska-maus
ona nie wie ze ja wiem. ja o tym wiem od jej pzyjacolki. ona nie moze go zostawic bo nie ma dokad isc, jej rodzice nic nie wiedza bo jakby sie dowiedzial jej ojciec to by zabil tego bydlkaka a kolezanka nie chce by jej tata poszedl siedziec bede sie z nia widziala w tygodniu zrobie wszytsko by jej przegadac do rozumu ze to nie ma sensu!!!!!! co do bandy rogala - szkoda ze nie mam takich znajomsci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciri_from_centra
moj chlopak ma kuzynke ktora miala podobne problemy, gdy sie o tym dowiedzial pogadal jeszcze z kilkoma kuzynami i postanowili pogadac z kolesiem, w efekcie niezle go poturbowali. Bylo dobrze do czasu az facet sie upil, wyladowal sie wtedy tak na tej kuzynce ze dziewczyna trafila do szpitala ze zlamana szczeka... Nie polecam wiec zadnych interwencji z zewnatrz oprocz poradzenia odejscia od niego, jesli ona cos z tym nie zrobi nikt jej nie pomoze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalalalalal
Powinien sam oberwać i nie wiedzieć ze to przez jego żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopoki koleżanka nie zrozumie , że może byc już tylko gorzej . Nic nie zdołasz zrobic. Smutne ale prawdziwe. Powinna dbac o swoje bezpieczeństwo i dziecka. Sama daje przyzwolenie mu na takei traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×