Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koktajlowaja

Sukienka na półmetek

Polecane posty

Gość Koktajlowaja

Witam. Od paru dni siedzę w sieci i szukam ładnej koktajlowej sukieneczki na półmetek. Niestety takowej nie znalazłam. Podobnie jest z sukienkami na studniówkę. Wszystko albo typowe 'wieś śpiewa, wieś tańczy', albo 'bierz mnie'. Nie ma nic normalnego, dziewczęcego. Błagam, podajcie mi jakieś stronki, na których mogę znaleźć coś w miarę przyzwoitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koktajlowaja
Chciałabym żeby ta sukienka była stylowa (żadnych grochów i innych badziew) i urzekła wszystkich w koło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koktajlowaja
Nikt nie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może poszukaj na www.suknie.net u mnie, w Poznaniu, jest świetny sklep z takimi sukienkami typowo na półmetek - Trynite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koktajlowaja
Dziękuję:) Suknie śliczne, ale te ceny....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grace.
poszukaj na: www.gendai.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tu coś znajdziesz dla siebie - http://shushu.pl/odziez-sukienki już ta pierwsza, bordowa według mnie będzie na półmetek idealna ;) a i cena baardzo przystępna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz kupic z neta a jak nie bedzie C*****owala? mialam ten sam problem jezdzilam po wiekszych miastach za sukienka az dostalam czerwona z materialu rozciagajacego sie i lekko zmarszczona wiec jak pojadlam troche to nie bylo widac w brzuchu :P ale jestem osoba szczupla tylko po jedzeni odstaje mi brzuch xD a teraz ta sukienka lezy i lezy bo byla tylko na polowinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ala
temat trochę nieaktualny ale może komuś się jeszcze przyda . lekkie fajne proste mają na stronie Evita wiem że można zamawiać przez internet warto zobaczyć ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×