Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość september2008

Czy mozna zbudowac szczescie na nieszczesciu innych?

Polecane posty

Gość september2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAMMA****
na nieszczęściu na pewno nie! a może napisz o co tak naprawdę chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guguguguug///
oczywiscie ze mozna.. ile kobiet rozbilo tzw dobre zwiazki i na tragedii kobiet budują własne szczescie - z powodzeniem.... niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość september2008
chodzi mi o milosc...czy mozna zbudowac nowy udany zwiazek raniac kogos z kim sie kiedys bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość september2008
ale nie raniac w tym slowa znaczeniu ze rozstac sie z kims z klasa tylko doslownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madathim
Można próbować, zwłaszcza jak sumienie z czasem pojdzie się bujać. Ale podobno wszyscy tacy idący do szczęścia po trupach, dostaną w życiu rewanż... Mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze mozna
nawet na dluzsza mete. pod warunkiem, ze nie chodzi o nieszczescie osoby, ktora chce sie uszczesliwic. tak to nie. ale generalnie wszystkim naraz nie dogodzisz. ktos musi plakac, zeby inny smiac sie mogl. taki lajf, zaakceptowac, bo zmienic nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te łzy i ból ....
Zawsze wracają!!!!! także niby można ale nie na długo, ja się tym przekonałam, bardzo boleśnie 😭 więc nie warto :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna mozna spokojnie
krzywda nie wraca, to frazes :O A przynajmniejn nie w tym zyciu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jesteś zła....
"mozna mozna spokojnie krzywda nie wraca, to frazes A przynajmniejn nie w tym zyciu " ________________________________________ nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz!!!! to jest tak że ludzie nie zawsze ze sobą to łączą ale wraca :(( do mnie wróciło 😭 wszystko było jak w bajce przez 7 lat ...nawet już nie mam siły płakać :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna mozna spokojnie
Nie wraca :P Tez wiem z doswiadczenia... Nie ma co laczyc albo nie;) Nie wraca juz tyle lat, ze jak wroci to pewnie dopiero po smierci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna jak najbardziej... gadki o tym, jak to zło powraca itp mozna sobie miedzy bajki powkładać... Im wiekszym jestes skurwielem, tym masz lepiej w życiu... A inteligentnemu skurwielowi żyje sie jak w bajce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wszystko było jak w bajce przez 7 lat ...nawet już nie mam siły płakać" bo nie jesteś zła, tylko jestes naiwną cipą, kórej przypadkiem wyszło tak, że zrobiła coś niezbyt fajnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. komiczny ma 120% racji; 2. a co to znaczy "budować szczęście na nieszczęściu"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu muszę się zgodzić z komicznym, aczkolwiek niechętnie (ze względu na konkluzję i autora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna mozna spokojnie
zle osoby, idace w zyciu po trupach maja lepiej :P I zadno zlo do nich nie wraca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze nasz szczescie jest mniej lub bardziej posrednio budowane na pogorszeniu sytuacji innych... Dostajemy dobrą prace... Dlatego, że ktos innyu jej nie dostał, albo go zwolnili... Mamy fajnego partnera... Sprzątnelismy komus go sprzed nosa... Kupujemy bezawaryjny samochod.... Komus innemu, kto moglby go kupic, przytrafi sie totalny szrot... Takie jest życie... I ja mam to w dupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest wyrównanie zawsze
kwestia czasu wiesz komiczne taki jeden inteligentny skuurwiel wyrównuje rakiem prostaty i już po nim wszystko zawsze zostaje wyrównane...kiedyś budowanie szczęścia na czyimś nieszczęściu ma ...krótkie nóżki sam się przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna mozna spokojnie
Jak krotkie?? Bo ja sie narazie przekonuje, ze calkiem dlugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Z mojego doswiadczenia wynika, ze zli ludzie maja lepiej w zyciu, do tego rzadziej choruja, bo sie niczym nie przejmuja i nie maja wyrzutow sumienia. Mam w rodzinie osoby, ktore prawdopodobnie przyczynily sie do smierci mojego dziadka, a wczesniej mu wszystko zabraly i myslicie, ze cos ich za to spotkalo?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie, dokładnie wszystkie moje znajome, bliższe bądż dalsze, które są BARDZO ZŁYMI KOBIETAMI, żyją jak pączki w masle. Żadne zło do nich nie wraca, żadna nie umiera z powodu raka piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko powiedzieć, ale generalnie jak najbardziej można, choć tak w jednym przypadku na 10 bywa różnie ale generalnie, można zresztą, nie ma znaczenia, czy się uda, czy nie, ważny jest Twój system wartości i to, w co wierzysz: jeśli to Cię nie zatrzymuje, to po co takie pytania po forum? nie, rzeczywistość nie wyciąga konsekwencji, jeśli bedziesz się z tym dobrze czuła - adelante :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna mozna spokojnie
dzej zi---> Wlasnie o podobnych osobach mowie... Swietnie sie czuja, swietnie im sie powodzi. I juz tyle lat, ze ho ho! zadno zlo nie wrocilo i nie wroci :O Frazesy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"taki jeden inteligentny skuurwiel wyrównuje rakiem prostaty i już po nim wszystko zawsze zostaje wyrównane...kiedyś budowanie szczęścia na czyimś nieszczęściu ma ...krótkie nóżki" :D:D:D:D:D Myślenie życzeniowe :D Przypisuj zdarzeniom losowym metafizyczne znaczenie odwetowe, bedzie Ci sie lepiej żyło :D Ale co powiesz o empatycznych altruistycznych permanentnie dymanych przez los i ludzi cipciach, które padają w stosunkowo młodym wieku na nieuleczalne choroby w momencie gdy totalne szuje, świnie i gnoje dożywaja 90 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest wyrównanie zawsze
nie mów HOP przed zachodem słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"sam sie przekonasz\" A ty co, prorok?:P Te wasze historyjki o sprawiedliwosci...Ludzie, przyjrzyjcie sie temu swiatu realnie i wtedy zobaczycie, ze wasze myslenie zyczeniowe nie ma pokrycia. To ze chcialabym, zeby takiemu jednemu skurwielowi sie za kare zle dzialo nie oznacza, ze tak bedzie. Nie bedzie. Nadal bedzie wplywowy, bogaty i bedzie draniem. Nic na to nie poradze, moge sie zajac tylko soba. Bog tak naprawde sprzyja silnym, zapomnijcie o biblijnych przypowiastkach o biednych i skrzywdzonych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna mozna spokojnie
slonce juz tyle razy zaszlo... i ponownie wstalo :P a tym osobom dalej swietnie sie powodzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak to wytłumaczysz iftar
z punktu widzenia katolika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×