Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość september2008

Czy mozna zbudowac szczescie na nieszczesciu innych?

Polecane posty

Lamia, skoro zauważyłaś, ze taka postawa jaką opisujesz nie służyła Twoim związkom i przyznajesz (wiem, ze ironicznie, ale jednak), ze tutaj mógł tkwić jakiś błąd to dlaczego mieszasz w to jakąś winę i karę, w dodatku o nieznanych możliwych przyczynach tejże kary? To się raczej niezbyt trzyma kupy, ze tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi sie nie powodzi juz tyle lat przy róznych zabiegac, tu opisałąm tylko jedno jakby podejscie, to czlowiek juz nie wie jak to wyjasnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może za bardzo się starasz? nie wiem jak to dokładnie jest, ale zbyt usilne starania nie wydaja się naturalne i działają jakoś podświadomie "odstraszająco" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę ze nie można
a opinie że tak nie jest należą do ludzi którzy mają coś an sumieniu ja myślę ze zło wraca tak jak i dobro a ocenić to możemy analizując życie człowieka pa śmierci bo jeśli żyje to nie wiadomo co mu przyniesie jutro. A Ty lamia 2 nie mylisz czasem zaufania z naiwnością??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak i nie, bo gdyby facet mnie takim zaufaniem obdarzyl, to ja nawet gdybym nie wiiadomo co, nie naduzylabym go i dlatego tak mi sie jawi zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×