Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anakonde67

Weszlam w romans z zonatym facetem

Polecane posty

dokładnie kazda tak mówi czy mysli wchodzac swiadomie w takie czy podobne zwiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość, że stanowczo zbyt duża różnica wieku, to jeszcze żonaty - co Ty się, kobieto, arszenikiem chcesz leczyć??? Zdycydowanie więcej w tym ryzyka, niż ewentualnych korzyści jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama durna...
u mnie wiedzialam od razu.. ze jest zonaty a ja mam kogos... ponarzekalismy na naszych i wredne zycie. Mialo byc przyjaznie, friendowo a potem kiedy na chwile z przyczyn technicznych kontakt byl mocno ograniczony strasznie zatesknilismy za tymi rozmowami i kiedy spotkalismy sie znowu to okazalo sie ze myslimy o sobie w troche innych kategoriach... i trwa to juz pol roku... tylko z powodu jego pracy widujemy sie rzadko...wpadlam po uszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonde67
Sluchajcie bardzo przezylam rozstanie z moim bylym.Bardzo go kochalam.Wiele porazek przeszlam,wiele ran mi zadano przez szereg lat.Nie wierze juz w milosc. Weszlam w ten uklad aby zapomniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAMMA****
anakonde... opowiadasz bzdury!!!!! Nikt Cie nie pokocha!!!!! Głupota i już! Poczekaj, odpocznij od facetów, zastanów się czego tak na prawdę chcesz... Sama pakujesz się w związki, które z góry są skazane na klapę!!!! Zobaczysz, że znajdzie się Ten, który Cie pokocha, pokocha całym sobą i całą ciebie.... ZACZEKAJ na TĘ MIŁOŚĆ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonde67
gamma nawet nie wiesz ile slow przykrych uslyszalam od moich bylych partnerow po rozstaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonde67
Ja wiem ze ten zwiazek z gory jest skazany na klape ale ja jestem tak bardzo samotna a nie mam sil ani wiary aby budowac jakikolwiek dlugotrwaly zwiazek z jakimkolwiek facetem bo wiem ze po prostu sie nie uda i znowu bede plakala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAMMA****
ok. Anakonde w takim razie odzywaj sie do nas co jakis czas, żeby powiedzieć, że jesteś szczęśliwa i, że Nie zakochałas sie w faceci który ma żonę!!!!!! Weź od niego trochę ciepełka, a potem ruszaj na podbój świata z MIŁOŚCIĄ swego życia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach pomarańczy...
'anakonde67' Załozyłas ten topik, żeby uspokoić swoje sumienie? Sumienie boli co nie? Zdradził i zostawił cię mąż, a ty w odwecie rozwalasz inny zwiazek na pocieszenie własnego ego. Jesteś żałosna, słaba, bez moralnego kręgosłupa. Wet za wet - to ma być zemsta zranionych twoich uczuć? Może zaczniesz życ tak,żeby nikt przez ciebie nie cierpiał i płakał? Stary facet na pocieszenie, co za trafny wybór:P Tacy mówią to co chcesz usłyszeć, nie wiesz o tym? Jak dowie się żona o tym romansie, on sam nazwie cię szmatą? Pamietaj , masz to na co godzisz się, patrzysz na siebie w lustrze i kogo widzisz? Stałaś się podobna kobietą do tej, która kiedys rozwaliła twój związek:P Historia lubi się powtarzać, w końcu musi cię dowartościwać jakiś szmaciarz, bo bardzo skrzywdził cię twój mąż :( Może to podszyw:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×