Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żonażonkażoneczkażonusia

chcialam bardzo podziekowac .....

Polecane posty

Gość żonażonkażoneczkażonusia

chcialam bardzo podziekowac mojemu mezusiowi za to ze rano wyjmuje mi maselko jak wstaje do pracy zebym miala juz miekkie jak wstane ja,za to ze jak niemam tamponow to idzie mi kupic,za to ze robi mi co wieczor masaz stopek,za to ze na mnie niekrzyczy,za to ze nigdy niewie w co ma sie ubrac i co wieczor pyta :kochana zonko (z szyderczym usmiechem)a w co ja mam sie jutro ubrac do pracy,za to ze nawet jak wyjdzie mi okropny obiad to i tak go je i nawet sie nie skrzywi,i za to ze oddaje mi swoja poduszke w nocy jak mi niewygodnie,i kupuje mi pokrojona wędline bo wie ze nienawidze jej kroic.to jest tylko kilka pie**olek(bo jest jeszcze milion innych powazniejszych cech ,ale ja wlasnie chce mu podziekowac za te pie**olki bo wiem jak bardzo dla kobiet one sa wazne,a jak duzo wysilku potrzebuje mezczyzna zeby wogole domyslec sie ze sprawia mi tym okropna radosc) ale tak go za to kocham i tak mu dziekuje za to ze az chcialam sie pochwalic.i zycze kazdej dziewczynie zeby miala takiego meza jak ja zeby byla z niego tak zadowolana i dumna.i zyby spelnial jej "wazne pie**olki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkaK
eheheh gratuluje Ci z całego serca ,przywrociłaś mi wiarę w mężczyżn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAMMA****
ładnie to napisałaś... Oby za 20 lat było Wam dokładnie tak samo... Gratuluje i goraco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonażonkażoneczkażonusia
teraz siedzi ze swoim przyjacielem pija piwko i "plotkuja" a ja tak na niego patrze i tak sie ciesze ze on tylko taki moj...fajn sa mezczyzni wiecie,wcale nie swinie.i niemowie tylko dla tego ze mam udane malzenstwo,tylko tak naprawde mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogadamy za lat kilka
i twój męzuś będzie dla ciebie albo eks albo starym pierdzielem a ty dla niego tłustą krową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tez spelnial wszystkie pierdolki, ale co z tego skoro w wazniejszych sprawach nawalał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogadamy za lat kilka
Turkus bo facet który spełnia wszystkie pierdołki to zwykła dupa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli rzucisz go
jak trafi sie maczo ktry 2 razy sprowadzi cie do parteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyuhu
Turquoise, Pogadamy za lat kilka, czyli rzucisz go jak w kazdym temacie gdzie ktos sie dzieli szczesciem nie zabraklo zazdrosnych forumowiczek ps. gratuluje meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta111
zonka gratuluje Ci ... ciesze sie ze sa tacy co jeszcze potrafia, trzymaj go, pielegnuj i zycze Wam duzo duzo szczescia i jeszcze wiecej milosci. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogadamy za lat kilka
hyhy nie ma czego zazdrościć chyba infantylizmu autorki a męża pierdolnie przy pierwszej okazji z jakimś facetem który nie będzie spełniał jej zachcianek i służył jako pierdolony podnóżek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta111
pogadamy za kilka lat, nie zarazaj pesymizmem. Jaki masz w tym cel? takie wlasnie szczegoly to cos uroczego. i w ogole to wlasnie milosc jest, a nie bycie ciapkiem, sluzacym czy cos w tym stylu. podziwiam takich mezczyzn i ciesze sie, ze gdzies tam sa i np autoce sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubuduuu
Pogadamy za lat kilka - schemattyczne zachowanie na potwierdzenie moich przypuszczen - 'nie ma czego zazdroscic'. sprowadzenie do parteru szczesliwej kobiety, zeby sobie czasem nie myslala ze tak ciagle bedzie, skoro ja tego nie doswiadczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogadamy za lat kilka
Kurwa jakie szczegóły jebany infantylizm mężuś żonusia co to kurwa ma być konkurs zdrobnień, ja pierdole to się kurwa niedojżałość emocjonalna nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyuhu
gratuluje podejscia do zwiazku... gdyby im bylo zle pewnie sama bys sie lepiej poczula, zrob cos z soba zeby sie wyladowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogadamy za lat kilka
łubudu kurwa a co mnie interesuje czy ona jest kurwa szczęsliwa a sprowadzenie do parteru jasne tylko że ten parter to norma po XX latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra moze i wyjmuje maslo i wedline ale..jaki jest w sypialni lepiej powiedz , uprawicie czesto sex? :classic_cool: czy nie / :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta111
hehehe alez ty sie niepotrzebnie irytujesz.... powiedzialam to wlasnie milosc jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta111
rany autorka chciala sie podzielic swoim szczesciem i np w moim przypadku, kiedy czytalam jej wpis usmiechnelam sie i pomyslalam "jakie to slodkie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonażonkażoneczkażonusia
tak jest zawsze jestes nieszczesliwa to cie zjada tak ze wogole juz dola konkretnego masz,a jak jestes szczesliwa to tezzrobia to samo,bo wiekszosc z was to takie zwykle przecietne szaraki tylko sie dolowac kobiety od kurw wyzywac mezczyzn od cip pantoflarzy.tylko niewiele potrafi sie wybic sie z tej szarej asy odpadow.widze jednak ze pojawili sie tutaj i ciesze sie z tego ze ktos ppotrafi usmiechnac sie na szzcescie osoby innej,zupelnie obcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
i pozazdrościć męża nie każda możę sie takim pochwalic może faktycznie sato pierdołki ale jakie słodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje
gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbonifacy
głupie pizdy piszą bo się nudzą..... a inne klaskają i same bez facetów siedzą bo same niczego dać z siebie nie umieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbonifacy
tak - gratulacje w topicu prowokacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjd
żonażonkażoneczkażonusia -slodkie ,gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka oooooo
debilka samotna pewnie,siedzi i nawet niema co napisac to wymysla glupoty i prowokacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze niektorzy
odnajduja w takich szczegolach szzcescie,gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×