Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dziewczyna_w_zielonej_sukience

WaŻnE!!! Czy będąc w związku można mieć prywatne życie?

Polecane posty

Gość nie da rady zmienic
takiego typa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
To nie chodzi to by teraz robisz wszystko przeciw niemu, kazdy facet by sie wsiekł. On juz Toba manipuluje skoro widzisz ze cos jest nie tak. Nie zerwiesz z nim, gwarantuje Ci to. I tu nasze rady nie pomoga. Jak pewnego dnia dostaniesz w buzie bo zupa byla za slona i brat i podejrzenia ze spalas z wlasnym szwgrem np. oczka Ci sie otworza. Taki facet jest niedojrzaly emocjonalnie i nie wyleczysz go nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on cie stłamsi i zniszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intensywna
nie przesadzajcie :O straszycie dziewczyne ja tez jestem zazdrosnica ale niegy nie stłamsze mojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Moze nie bedzie tak zle :) Ja Ci zycze powodzenia. Moj przypadek to juz naprawde chora jazda wiec moze nie sluchaj mnie :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że nawet powinno się mieć własne życie, własnych przyjaciół, zainteresowania. Nie można robić wszystkiego razem, bo to chore. Potem to się kończy tak, że ludzie tkwią w związkach, bo nie mają już nic i nikogo poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimaa
Zrób jak mowie. jak on kocha to się zmieni. Ale MUSISZ zachowywać się bez pardonu. pO prostu taki poligon. Najpierw Mu wytlumacz RAz DLACZEGO przesadza, ze związek nei ma wtedy zadnych szans. po czym Gdy tylko chociaz Raz znowu zacznie, krótko konczysz rozmowę. Nie odbierasz telefonu przez tydzien itd. bedzie mial czas zeby sie zmienic - i jeszcze mu zaimponujesz ze jasno stawiasz granice. Ale musisz byc Konsekwentna. tylko W TEN SPOSOB mozesz go oduczyc glupiej zazdrosci i uratujesz związek. Jest tylko ten jeden sposob. nie ma innego. Albo robisz mu poligon, albo od razu zerwij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×