Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laVita

czy to nie rewelacyjny pomysl?

Polecane posty

Proponuje aby raz na jakis czas wykasowac wszystkie, ale to wszystkie topiki...i zaczac zycie Kafeterii od nowa...bo jak widze 5000 wpisow o grzybicy pochwy, albo 5001 o przypalonej kaszy to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera (sic!)...odmiana sola zycia kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam, ze tu setki wypowiedzi bedzie na \"tak\", ale wiekszosc czyta chyba 100 strone jakiegos topiku...i im sie kasza w kuchni przypala, ale co tam...zycie innych jest zawsze ciekawsze ...jak sie nie ma pomyslu na swoje wlasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie musisz nas obrażać... Ja przeczytałam, to co napisałaś, ale doszłam do wniosku, że nie będę odpisywać, bo wyczerpałaś temat Ja mam zawsze jedną odpowiedź - jak Ci się nie podoba, to zawsze możesz zmienić forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wpis nie jest dla wrazliwych...bo ci chetnie czytaja tutejsze sagi...ale jak wpadlas na obrazanie kogokolwiek...to dopiero bylby interesujacytopik...i do tego twoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla niektorych topiki to kawal historii. przychodza takie co kilka miesiecy siedza na kafe i juz 'rewelcyjne' pomysly maja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikka pikka
tematy po 5 postow mozna kasowac jesli gdzies faktycznie toczy sie ciekawa dyskusja to nie ma sensu tam udzielaja sie dziesiątki osób a nie nie chcesz- nie wchodz, lub zmien forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
o tej kaszy ma juz 7862 wpisow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jak ktos oprocz czytania i na statystyke zwraca uwage...a ty robaczek 41 nie snuj hipotez...bo ja tu od lat zagladam...a w ktorej grupie wzajemnej adoracji dostales chwilowo miejscowke, haha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laVita, domyślałam się co Ty za typ, wystarczy, że ktoś nie przyklaskuje Twoim pomysłom i opiniom, a juz luzdzi obrażasz. Zostaw robaczka w spokoju, ma rację swoją drogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×