Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrang ler

zauwazyłam ze wranglery sa made in poland, prawda to??

Polecane posty

Gość wrang ler

dopiero jak sprawdzałam rozmiar zauwazyłam ze wranglery maja na metce " wyprodukowano w polsce" tak sie zastanawiam czy to prawda jest?? fakt faktem sa drogie, ale myslałam ze to kwesta marki. a to byc moze troche drozsze koszty produkcji. jezeli to prawda, i sa produkowane w polsce to nawet nie szkoda mi ze sa drozsze ...a chinski szajs niech spada. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef-szeryf
Wrangler ma szwalnie w różnych krajach, m. in. i w Polsce. Przy odpowiedniej kontroli jakości nie powinno to być wadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrang ler
no własnie to raczej nie jest wada, tylko zaleta. jak byłyby produkowane w chinach/tajwanie/etc.. to byłaby wada- płaciłoby sie wtedy za marke. a tak, to moze chociaz jakosc jest lepsza :) znacie jeszcze jakies marki produkowane u nas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Łodzi
jest produkcja Wranglera :). Polskie na pewno jest lepsze niż chińskie. Poza tym marka ma na pewno ujednoliconą normę dotyczącą jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyrusia
House, Croop, Reserved, Monari, CCC, Orsay- to wszystko polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrang ler
te house'y, ccc, croop'y.... tez ?? jakos nie chce mi sie wierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reserved Top Secret
i Big Star - to na pewno polskie, nie wiem jak reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrang ler
no nie mogłam sie oprzec ciekawości i wyszperałam w szafach w domu ciuchy z cropa, house'a- i co ?? co z tego ze przedsiebiorstwa moze i sa polskie ale ubrania szyte w chinach :o przynajmniej tak wynika z metek- ale moze teraz sie zmieniło,( bo nie sa to nowe rzeczy) chociaz szczerze wątpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, niektóre z Was mylą dwie rzeczy – to, że marka jest polska nie znaczy, że szyje w Polsce i na odwrót – nie wszyscy, którzy szyją w Polsce to polskie marki. Marka to właściciele, projekty, marketing a szyje im szwalnia, zakład produkcyjny od którego zamówią taką usługę. W Polsce jest coraz więcej dobrych szwalni, które prowadzą taką produkcję hurtową i przemysł krawiecki. Wiele marek zagranicznych u nas szyje, często już od paru lat. Jako ciekawostkę dodam, że korzystają na tym nie tylko szwaczki ale i firmy zajmujące się dostarczaniem maszyn szwalniczych, czy oferujących ultradźwiękowe pikowanie tkanin lub overlocki, wysokiej jakości nici nylonowe. Zobaczcie z resztą same jaka jest mnogość takich sprzętów: www.bosmann.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×