Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dee11

modny i kobiecy telefon

Polecane posty

Kobitki!!! Szukam eleganckiego, kobiecego telefonu, najlepiej z jakimiś trendy bajerami, klapką i opływowym kształcie. Polecicie coś??? fajnie, żeby było dużo miejsca na mp3. aha! i nie musi być czarny:) hm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta nokia nie ma mp3 i jest zbyt kanciasta:/ a mi zależy, by go używać tez zamiast mp3 playera. zastanawiam się nad jakimś w fiolecie. wpadło coś wam w oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co poszłas
polecam samsunga J700. sama mam go od miesiąca i jestem bardzo zadowolona, a wymagania miałam podobne do Twoich. mam do niego kartę pamięci 1gb, ale możesz dokupić nawet 4. kosztował 550zł, nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LG KE970 Shine jest najbardziej kobiecy, a najbardziej meski jest SE k850i!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co poszłas
mój samsung jest bardzo podobny, ale bardziej opływowy do w.w LG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam samsunga. mialam i NIGDY wiecej. nokie, motorolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co poszłas
yeez ja miałam już 2 samsungi, jeden miałam przez 2 lata i NIC sie z nim nie działo a spadał mi paktycznie codzień. na tego uważam bardziej, ale też nic sie z nim narazie nie dzieje. nokie są oklepane, a motorolę miał mój tata i też nigdy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość approximate
mam fioletowa motorole U9 - dobry aprat (wasnie zgralam zdjecia) ladny kolor i niezla bateria. jak szukasz akurat we fiolecie to chyba ciezko ci bedzie znalezc cos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red marry
motorola RAZR V3 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
approximate, a ta motka ma mp3? Bo mi na tym tez zalezy. O a jak jest fioletowa to juz ja polubilam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyrusia
Samsung E570, tylko dla kobiet. Wiele kolorów, najwięcej jest na rynku różowych, najmniej niebieskich. Ja za mój niebieski płaciłam 700zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość approximate
no, mp3 obowiazkowo:) bardzo dobra jakosc dzwieku nie ma szumow czy rzezenia. motka ma jedna zalete w porownaniu z samsungiem - lepsza konstrukcje, samsungi szybko sie poluzowuja i niszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shfkjsdhg.skjdglks
mam juz drugiego samsunga i jestem bardzo zadowolona. pierwszy sluzyl mi 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LG shine jest najbardziej kobiecym telefonem. ma mp3 i pozytywne wibracje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, czyli mp3 mają wszystkie:) ale LG shine i samsung raczej odpadaja, bo ja szukam telefonu z klapką. Może więc motka? Hmm.. Zalezy mi jeszcze, by miał duuużo wewnętrznej pamięci, bo jesli ma mi sluzyc tez jako mp3player, to chyba to wazna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe love
lg prada najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annittaaa
Matko... Modny i kobiecy telefon z trendy bajerami ROTFL Biedna ofiaro reklam :D Ja wybierając telefon patrzę np. na baterię i rozdzielczość ekranu, a nie na to czy on jest "luziowy" czy "niebiesi". A jak chcesz mieć dużo pamięci to i tak będziesz musiała dokupić kartę micro-SD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Anita ... :) Nie wiesz że najważnejsze żeby był trendi i dzezi ! Przecież nie zamierza z niego dzownić, tylko pokazywać w szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, ze ma byc dzezi. A czemu nie? Jeśli telefon ma dobre funkcje, a do tego jest dzezi, to chyba lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A LG Prada
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyrusia
Samsung E 570 jest z klapką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollaik
mnie sie podobaja samsungi :) sama mam rozsuwany i jest fajny... ale poza designem polecam poczytac nieco o walorach telefonow, jasne ze wszystkie sa mniej wiecej podobne, ale cos co fajnie wyglada moze stanowic rowniez potencjalna wade przy ewentualnych usterkach :) a rozpatrujac zakup telefonow badz czegos uwzgledniajacego funkcje telefonu to polecam artykuly: http://www.okazje.info.pl/porada/telefony/smartphone.html i http://www.okazje.info.pl/porada/telefony/kupujemy-telefony-komorkowe.html poza tym wszedl IPhone i Samusng Omnia jak ktos chce se poszalec :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
tylko sony ericsson walkman,naprawde Piekny z radiem i walkmanem I BATERIA DLUGO TRZYMA Prosty i przyjazny kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi
tylko LG PRADA - fakt, wydatek, ale co za styl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to na pewno musi to być taki telefon z dużym wyświetlaczem, większą klawiaturą żeby babcia dobrze widziała cyferki i literki. Sama wiem po swojej jak kiedyś chciała sprawdzić jak się obsługuje mój telefon i poprosiła o lupkę :) To dosyć śmieszne, ale teraz wiem że jednak ważne jest to aby było na telefonie wszystko widoczne. Polecam zajrzeć na stronkę avans.pl Tu wybierzesz coś na pewno dla babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinka
SAMSUNG GALAXY S8 NAJLEPSZY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×