Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poradźcie

co jest dobre na zaparcia

Polecane posty

Gość poradźcie

Witam, jak w temacie chciałabym się dowiedzieć, czy jest może na to jakiś skuteczny środek, tak zeby podziałał szybko. Nie pomagają ziółka i tablektki, nie wiem juz co robić a brzuch boli. Jest coś w płynie skutecznego, lepszego niż olej rycynowy? Macie jakieś sposoby? Poradźcie mi proszę, bo już mam dość, chciałabym coś zażyć żeby podziałało natychmiast :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam racje tak tak
na mnie dziala papieros i kawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmisery
na zaparcia - zmiana diety, dużo wody, płątki owsiane na wodzie, regularny ruch. no mi jeszcze activia sliwkowa się sprawdza :) Niestety tabletki nei pomogą ale tylko zmiana diety...przetestowałam na sobei i na koleżance która miała tak apskudne zapracia że az ją na kolonoskopię wysłali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaarian
szklanka soku z kiszonej kapusty i jazzzzzda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele benc
polecam dozywiac sie taka "witamina" jak blonnik , nawet tanie, niezle sie wchlania i reguluje przemiane materii, nie ma zaparc, a co do drozszych to polecam tez "espumisan" 50zl chyba ale dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kup sobie
w aptece sól gorzką. Taka w małych torebeczkach ok 80 groszy kosztuje. Zalewasz łyżkę takiej soli wodą, chyba ciepłą, pijesz. Za ok 30 minut jazda ze oj oj. Hehe. Na opakowaniu jest napisane jak się to przyrządza. No i w smaku oszkliwe, ale co tam. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kup sobie w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie
dziękuję za odzew, kawa i papieros na mnie nie działa, w sumie tylko kawa, bo nie palę. Zmiana diety rozumiem i wiem że powinnam, ale chodzi mi o coś co by miało skutek że tak powiem natychmiastowy. Głupio mi to pisać i cieszę się że ktoś chce pomóc. Z tą szklanką soku z kiszonej kapusty to prawda? Czasami piję, chociaż nie w takiej ilości i nic mi się nie dzieje. Chyba mam żołądek słonia, czy co, nic nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie
sól gorzka? zaraz lecę do apteki zobaczyć, dzięki naprawdę. A jakie to w smaku jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kup sobie
Tak, sól gorzka. Wypiłam, bo potrzrebowałam przeczyszczenia natychmiast. Smak - wielka gorycz. Dałam radę - Ty też dasz. Pij dużo, żeby się nie odwodnić. No i nigdzie dziś nie wychodź, żeby nie spotkała Cię jakaś niespodzianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie
jem czarny chleb, naprawdę i warzywa, kupuję sobie, bo lenia mam a nieraz i brak czasu, ale kupuję prawie codziennie różne gotowe surówki, jakiś czas jadłam suche chlebki typu wasa czy sonko, staram się mało jeść ale różnie to wychodzi, zwłąszcza ze niestety jadam nieregularnie, ale owoce i warzywa staram się jadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kup sobie
trochę może śmieszne. Moja ciocia miała takie problemy z zaparciami. Lekarz kazał się jej kłaść na brzuchu na łózku i kołysać się z jednego boku na drugi... Wiem, śmieszne. Ale te uciski podobno działają jakoś tam na brzuszek i podobno pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a np xenna albo alax
Ci nie poagają? Z bardziej hardkorowych sposobów na natychmaistowe przeczyszczenie no to czopki albo lewatywa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kup sobie
Małym hardkorem można właśnie nazwać też tą sól hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie
hehe ok, idę po sól, ale planowałam wyjście do kina :o a nie ma czegoś, co by było bez smaku? Gorzkie paskudne, ale co tam, jak podziała to najważniejsze. Bałam się z takim tematem wyjeżdzać, bo często czytam i wiem jak tu kogoś potrafią zniszczyć. Ale dziękuję Wam serdzecznie za odpowiedzi. Aptekę mam blisko na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a śliwki suszone
złe by były? na mnie super działają takie naturlane metody własnie suszone śliwki, jabłka albo mleko, czasem wystarczy gorąca herbata z cytryną bez cukru a czasem w ogóle sama myśl, że chciałabym się załatwić i siuuu gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kup sobie
To sobie zażyj po powrocie z kina. No po prostu jakiś czas ma się biegunkę - co tu dużo gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kup sobie
Właśnie - takie autonakręcanie się :) Hehe. Dobre:) Ponoć działają takie opcje :) A gorzkie herbatki, np koper włoski - ponoć działa na trawienie. Metod jest dużo. Może zapytaj też babkę w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie
wszystko wypróbuję, o błonnik i inne zapytam, śliwki i jabłka nie działają własnie jak powinny, nieraz lubię suszków sobie kupić i podgryzać. Z waszych rad jedynie lewatywa mi się najmniej podoba heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kup sobie
No jak to dlaczego. Koleżankę nam zatkało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kup sobie
Pierunie łognisty, siarczysty :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a śliwki suszone
bardzo słona woda chyba działa wymiotnie, tak mi się obiło o uszy na PO. Jak masz wanne to możesz wejśc do bardzo ciepłej wody, wiem, że działa na małe dzieci, nie wiem czy na dorosłych. A te herbatki z liściem senesu? jakaś xenna fix, figura czy cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyś
A po jakim czasie działają te suszone śliwki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjhxzxgkjl
aspiryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi pomaga bardzo
alax - i nie mam po nim biegunki, tylko normalnie się załatwiam, po herbatce xenna miałam właśnie biegunkę. do tego jem błonnik codziennie 6 tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sok z marchewki bije wszystko na głowę, oczywiście taki świeży z sokowirówy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×