Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mustango

ona nagle woli byc sama

Polecane posty

Gość mustango

Witam!! Mam wielki dylemat mianowicie: bylem z dziewczyna 8 miesiecy i wszystko wydawalo sie byc ok az tu po jednej ze sprzeczek ona oznajmia mi ze woli byc sama... odcina sie odemnie, od przyjaciółki... siedzi w sama domu i sie uczy? tak bynajmiej mowi... dodam ze kiedys bardzo potrzebowala bliskosci innych ludzi... a i ona ma 16 lat... Pomóżcie bo juz nie wiem co mam robic zeby ona do mnie wróciła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie dojrzała do związku. 16 lat to młoda dziewczyna. Ty też jesteś pewnie młody dlatego nie przejmuj się, jeszcze trafisz na kogoś odpowiedniego :) Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaa
byc moze stalo sie w jej zyciu cos co spowodowalo, ze zamknela sie w sobie. jakas przykra sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustango
ja mam 20 lat... i wydawalo mi sie ze ona mnie kocha... a po 8 miesiacach trudno o niej zapomniec :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustango
a pytanie do dziewczyn: co najlepiej dziala w takich sytuacjach? kurdebardzo zależy mi na tym zeby do niej wrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaa
wiesz ona nie unika tylko ciebie, ale rowniez przyjaciolki, wiec mysle ze ta sprawa ma troche inne podloze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a czy możliwe jest eby tak było, że czlowiek pod wpływem problemow, i jakiś niekorzystych wydarzeń życia zrywa z ukochaną osobą, bo ja jestem w podobnej sytuacji..Facet tez mi powiedizal że woli być sam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustango
Wiem Wiem ale co ? dac jej spokój? bo dłupio mi do niej tak ciągle chodzic i sie wpraszac na przymus heh. A co dla mnie najdziwniejsze to ona mowi ze nadal mnie kocha ale narazie woli byc sama... ja nic z tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, że tak moze byc. Mój również zdecydował, że woli być sam. Stwierdził, że nie potrafi kochać i nie dojrzał do związku. Niektórzy potrzebują ciszy i spokoju, zeby zrozumieć pewne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustango
oby... tylko ze ona juz przeszło tydzien odpoczywa i nie ma zadnych rezultatów... Ogólnie jej zachowanie jest tak dziwne ze ja poprostu jej nie poznaje... jak bym rozmawial z inna osoba... ona ma wszystko w du... i niczym sienie przejmuje ani mna ani przyjaciółka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co była ta sprzeczka? Może powiedziałeś jej coś niemiłego, co sprawiło, że zamknęła się w sobie. A może kłótnia dotyczyła tej przyjaciółki? Może ją czymś uraziłeś, porównałeś je do siebie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustango
sprzeczka jakich wiele było i zawsze sie jakos godzilismy... ale ja wiem ze to raczej nie chodzi o to bo zawsze to ona pierwsza wyciagala reke a teraz ma wszystko w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może poznała kogoś innego
bo mnie to spotkało i też sie odizolowalam od chłopaka.ale skoro i od przyjaciółki to pewnie nie to...a ona bardzo młoda jest więc mysle,że przejdzie...8 miesiecy to nie tak duzo pewnie bedziecie jeszcze razem jesli wszystko sie wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w każdym razie
nastolatki mają tego typu odchyły...a po nocy przychodzi dzień, a po nocy słońce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustango
już teraz wiem jak to jest byc nikim dla kogoś kto jest dla ciebie wszystkim :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×