Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ukradłam dwie gwiazdki

Czy jakiś miły chłopiec przygarnie filigranową rudowłosą kobietke?=

Polecane posty

Gość Fajny_Miś
Kobiety, które wiedzą czego chcą są w cenie...bynajmniej u mnie :D, ale za to widzę, że mało tu facetów, którzy byliby w stanie sprostać swoim "wymagającym" wybrankom. Oj źle się dzieje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko... nie rozumiem osob, ktore nie burzą na mnie,ze pisze tyle o sobie;/ Skoro chcę zachecic do siebie jakiegos chlopaka to musze napisac o sobie,czyz nie? A jak napisze,ze jestem brzydka,cicha i seplenie to nie wiem jaki mialby sens ten temat;/ Troche inteligencji..błagam=|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny_Miś
hmm dorosły nie zawsze znaczy tak do końca dojrzały, ale nie będę dociekał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny_Miś
Burzą się, bo to jedyny sposób na podbudowanie swoich ego przez dzieci neostrady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny_Miś
No nie gadaj, że odpuściłaś sobie przez nich??!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie wiem czemu tak jest, ze jak ktoś jest swiadom swoich zalet,to od razu mają go za pustego i głupiego...:( Przeciez najgłupsze są osoby,ktore cale zycie martwią sie swoimi kompleksami i boją ludzią pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny_Miś
Pieknie piszesz hehe :) Wiesz jest wiele osób, które są świadome swoich kompleksów i dlatego z góry skazują innych na to samo :) Nic z tym niestety nie zrobimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny_Miś
A to szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz jak swietne potrafią byc osoby,ktore sie pogodzily ze swoimi kompleksami, ktore potrafia sie smiac same z siebie?;) Najgorsze są chyba osoby zakompleksione, bo są najbardziej przewrazliwione na swoim punkcie, szybko sie obrazają i udają zwykle kogos lepszego niz są naprawde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny_Miś
Dokładnie :) Osoba, która zna swoje wady i nie stara się ich ukrywać jest bardziej wartościową osobą niż ta, która na siłę stara się grać ideał. To jest prawda. Nie ma to jak dojrzałość w związku np. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny_Miś
Markoo...już wiemy, co Cię kręci nie musisz się z nami tym dzielić na siłę, ale polecałbym dobrego lekarza, bo krucho z Tobą będzie za jakiś czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu, ale takie osoby jak markoo prowokują mnie do podjęcia rozmowy. Lubie takie osoby ustawiac do pionu. Markoo- po co to robisz? Myslisz,ze mi pojechales tym? Nie jestes nikim wartosciowym dla mnie, abys byl w stanie mnie urazic. Dla mnei po prostu nie istniejesz. Tylko ciekawi mnie po co to robisz? Aby sprowokowac?Czy naprawde szujesz sie przez to dowartosciowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny_Miś
Wiesz, każdy ma inne zainteresowania i nie można ich negować hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny_Miś
Również dzięki za rozmowę i miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markoo
ukradłam dwie gwiazdki nikt cie tu nie obraza.Az dziw bierze ze moglas sie tak poczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem idealny
piękny i mlody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×