Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość franio miś

co na wypadanie włosów?

Polecane posty

Gość franio miś

mam pytanie chyba bardziej do pań - możecie mi coś polecić na wypadanie włosów? zauważyłem, że ostatnio są bardziej osłabione, a nie chciałbym wyłysieć przed 40stką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upusddsjd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogatkaa
spróbuj zastosować coś od wewnątrz i od zewnątrz - wtedy efekty będą najlepsze. od zewnątrz powinieneś stosować specjalne szampony, odżywki, serum na wzmocnienie włosów, a od wewnątrz łykać najlepiej jakieś preparaty w tabletkach, bo działają najszybciej - popytaj w aptece - pełno tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannaj
ja jestem osobiście zwolenniczką preparatów, które się łyka-na problemy z włosami czy paznokciami jak znalazł. ale na łysienie, czy wypadanie włosów? hmm, chyba czytałam, że l'oreal coś wymyślił w tym temacie, własnie tabletki. poszukam i napiszę jeszcze, co to dokładnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jashminn
to jak znajdziesz to daj cynk, ok? ;P bo mój męzczyzna też powoli łysieje, chętnie bym go naszpikowała preparatami, które to zatrzymają - ma bardzo ładne włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antii
na mnie dziala Elseve Loreal:) Ta zółta odzywka;) Wloskow mniej juz wypada;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannaj
znalazłam - produkt nazywa się inneov homme, to jest chyba nowość, specjalnie dla facetów przeznaczony. chociaż wcześniej były inne preparaty inneov np. na cellulit chyba i wzmacniające włosy (takie raczej dla kobiet) no i z relacji netowych to cieszą się powodzeniem i są uznane dość na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka2
też słyszałam, że ten Inneov dla facetów jest rewelacyjny! moja siostra mieszka za granicą i już wcześniej jej mąż to łykał. ja osobiście też stosowałam ten inneov dla kobiet na cellulit i efekty były, wiec pewnie po tym specyfiku dla facetów też będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolSz
mój dziadek dość szybko wyłysiał, mój ojciec tez, ja mam 28 lat i zakola coraz głębsze, myslicie że jak zacznę łykać ten inneov to mi to pomoże? w sumie to żadna ujma dla faceta - być łysym, ale ja jakoś lubię moje włosy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannaj
wiesz, spróbować nie zaszkodzi. inneov ma bardzo dobre wyniki badań klinicznych (można na ich stronie poczytać), nie dość, że hamuje wypadanie włosów, to również je wzmacnia i zagęszcza. życzę powodzenia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolSz
no ja się skusiłem i kupiłem ten inneov. teraz łykam ze dwa tygodnie już i nie wiem, czy to faktyczne efekty, czy jakaś autosugestia, ale coś się zaczyna chyba dziać pozytywnego. czekam na dalszy rozwój wydarzeń :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząbik78
ja jak dotąd faszerowałam swojego męża skrzypem i drożdżami do picia, ale chyba nie będę go dłużej męczyć, skoro mówicie, że sa takie srodki jak ten inneov dla facetów.poczytałam w necie i skoro to wszystko prawda, co o tych tabletkach piszą, to fiu fiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy po ciąży zaczęły mi nadmiernie wypadać włosy, koleżanka poleciła mi Locerin, suplement przeciw wypadaniu włosów u kobiet,który dodatkowo wspiera ich porost i sprawia, że są naturalnie piękne i zdrowe.Nie potrzebuję już stosować innych środków aby cieszyć się gęstymi, długimi włosami. Polecam sprawdzoną stronę, gdzie można ten preparat kupić http://nplink.net/GgIqlsFv.

Edytowano przez Barbara1998

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek

Polecam ampułki. Efekty są widoczne po jakimś czasie dopiero. Ale włosy się na prawdę poprawiają.

http://kern.net.pl/kuracje-placenta-ampulki-przeciw-wypadaniu-wlosow-12szt-10ml-parisiene,c200,p1365,pl.html

Albo szampon Joanny powerhair+ przeciw wypadaniu włosów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 Kiedyś mi bardzo mocno wypadały włosy, koniec końców trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

znalazłam tam specyfik który uratował moje włosy, może wam też pomogą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×