Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie_ma_czym..

zerwał ze mną.. czuję, że umieram

Polecane posty

Gość nie_ma_czym..

zerwał ze mną. strasznie źle się czuję, w dzień jestem na niego wściekła a w nocy żałuję i chcę z nim dalej być.. nie wiem co ja mam zrobić, jak żyć, czy dalej walczyć.. był jedyną osobą, którą naprawdę kocham.. nikt inny się dla mnie nie liczył.. a teraz.. :( strasznie mi go brakuje, wiem że nie będę potrafiła o nim zapomnieć, za wiele dla mnie znaczy.. ciągle mam nadzieję, że uda nam się ze sobą być.. ale tak już nigdy nie będzie.. nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uratowana
Przez parę kolejnych tygodni możesz się tak czuć. Ja miałam pretensje do całego swiata jak facet ze mna zerwał. Szłam ulicą i łzy leciały mi po policzkach, ja jedna wiem ile razy musialam udawac, ze wszystko jest ok. Pomogli mi wtedy przyjaciele i znajomi. Znalazlam sobie zajecie, chodzilam na imprezy, spotykalam sie z ludzmi. Czas naprawde leczy rany. A teraz?? Jestem zakochana. Bez pamieci. Tobie tez się uda, daj sobie czas, zajmij sie czyms i staraj sie nie myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypłaczesz się, czasa zamarze wspomnienia i będzie ok. :)Głowa do góry, na jednym samcu świat się nie kończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_ma_czym..
pokłóciliśmy się. i zerwał :( chcę mu oddać pierścionek, który mi kupił ale nie osobiście.. sama nie wiem czy chcę go oddać, nie wierzę że to naprawdę koniec :( chcę z nim być ale do niego to nie dociera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulina wielka
Trzymaj sie ja też jestem w takiej sytuacji i czekam..niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanie
Jeżeli masz nascie lat to szubko przejdzie .I nie umieraj tego kwiata pół świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×