Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolap

8220Przecież zawsze o to szło, żeby kochać i być kochanym8221.

Polecane posty

Gość karolap

W każdym z nas jest to pragnienie, wszyscy chcemy być akceptowani tacy, jacy jesteśmy. No tak miłość..., tylko dlaczego tak jej mało w dzisiejszym świecie? Gdzie ją znaleźć? Czy dobrym sposobem na znalezienie miłości jest szukanie jej w internecie? Szukam i szukam i mam coraz mniej nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw trzeba
milosc znalezc w sobie a potem znajdzie sie osoba , ktora z nas milosc wydobedzie na swiatlo dzienne. Nie ma co milosci szukac na sile. Ona przychodzi w najmniej spodziewanym momencie naszego zycia. Lapie z zaskoczenia ;) I cala trudnosc w tym by umiec ja zatrzymac i pielegnowac. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala pohiszpanski
hehe...poprzedni wpis to takie poetycko-zachciewajskie marzenia.. prawda jets taka, ze swiat dookola nauczyl/wpoil nam ze musimy sie samorealizowac i ze sami musimy o soebie zadbac. w efekcie ludzie najwpier skupiaja sie na pracy, kasie, mieszkaniu, i przyjemnosciach - a potem dopiero zauwazaja ze sa sami. w miedzyczasie uprawiaja seks dla zabawy. a kiedy juz mamy te wszystkie reczy to ciezko nam sie dopasowac do kogos bo zawsze mozemy sie zawinac., zabrac zabawki i pojsc do wlasnego mieszkania. w efekcie wszycy szukamy idealow.....i tak juz bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw trzeba
wiec jesli szukamy idealow to szukamy nierealnego. W takim razie szukanie nie ma celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_1983
droga karolap, przede wszystkim nie załamuj rąk, tylko walcz o swoje marzenia! chcesz kochać i być kochaną? no to nie czekaj, aż miłość sama zapuka do Twoich drzwi, przemień się w wojowniczkę o swoje szczęście :) a na necie naprawdę można poznać porządnego faceta, sama jestem tego przykładem. trzeba tylko szukac w odpowiednim, wiarygodnym miejscu. ja znalazłam swoje szczęście na Strefie Ludzi z Wartościami. oczywiscie obecność tam niczego nie gwarantuje, bo wiele zależy od Ciebie, ale nie znajdziesz tam facetów, którym zależy tylko na jednym. dla niektórych to minus dla innych plus. zależy czego kto szuka. zatem trzymam kciuki za Ciebie i może mniej narzekać a więcej działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×