Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zniesmaczona32

UWAGA na hodowle psów z rodowodem

Polecane posty

Gość gość
Niestety praktyki właścicielki tej hodowli są nadal kontynuowane. Jestem przykładem podobnej historii - został sprzedany ewidentnie chory piesek, zarobaczony z pchłami. Tym razem chodzi o hodowle OATH Maltańczyków. Hodowla mieści się pod tym samym adresem, a prowadzi ją córka wspomnianej właścicielki (a właściwie obie Panie razem ją prowadzą - nie jest to jasne). Właścicielka kwestionuje wyniki badań lekarzy weterynarii, nie odpowiada na telefony, bezczelnie odwleka sprawę i mija się z prawdą na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popełniłem 15 minutowy poradnik wyczerpujący temat oszustów i ich metod na jakie się natknąłem w 7 lat na OLX ( wszystkie kategorie, głównie elektronika mnie interesowała), https://youtu.be/ECeq6u9KQ24 mam nadzieję, że komuś pomogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zuza
Przed chwilą wróciłam od weterynarza z moim psiakiem. Do tej pory chce mi się płakać po rozmowie z właścicielami 4 letniej bokserki zakupionej w zkwp po chempionach z super rodowodem. Sunia musiała zostać uspiona z powodu degradacji nerek, właściwie to po wykonaniu usg lekarz stwierdził że nerek już nie widac!!!! Wada genetyczna musiała być po stronie obojga rodziców i nie mogło to być niezauwazone przez pseudohodowce, rozmnażali zwyczajnie chore psy!!! To nie jest odosobniony przypadek takich przypadków jest bardzo dużo. Zkwp mają zamknięty krąg i za wszelką cenę chcą utrzymać monopol w produkcji chorych piesków. Wszystkim polecam dokument '' Psy rasowe cała prawda ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę hodowcom, którzy wystawiają na allegro, gratce, olx, lento i jeszcze po pierwszym telefonie czy mailu naciskają na kupno, dostarczy psa pod wskazany adres. Mam kupować psa, którego widziałem wyłącznie na zdjęciu? Chyba kogoś pogrzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszły_klient
Ja odradzam hodowlę Bianco Rossa z okolic Częstochowy. Oferują Chihuahua i Yorki. Niepoważni, nieuczciwi i bezczelni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treserek
Hodowla Rosa Polonica Zapraszamy na strone jestesmy hodowla otwarta i jeżeli macie pytania to odpowiemy. www.rosapolonica.pl Rosa polonica, rosapolonica, owczarki niemieckie użytkowe treserek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Witam ja natomiast wszystkich którzy myślą o kupnie czarnego teriera rosyjskiego ( którego polecam bo to jest naprawdę fajna rasa ) chciałbym przestrzec przed hodowlą Wspomnienie o Tigrze właściciele tej hodowli nie są godni zaufania a do tego bardzo aroganccy przejedziesz całą Polskę a na miejscu okaże się że zdjęcia szczeniaków które wystawiają na swojej stronie tudzież facebokoku nijak mają się do rzeczywistości zdjęcia albo przerabiają komputerowo albo okazuję się że te szczenię jest nie do sprzedaży  trzymają albo dla swojego kolesiostwa albo dla siebie natomiast jedynie co wam mogą zaoferować to zwykłego peta który dosyś wyraznie odbiega od standardów rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hodowla to biznes!

Niestety każda hodowla w której jest więcej niż 2-3 dorosłe psy to hodowla nie z miłości do zwierząt a nastawiona wyłącznie na zarobek. Psy takie mają słaby kontakt z człowiekiem, są źle wychowane. Nawet jeśli nie ma tragedii, niedożywienia, chorób itd. to zastanówmy się w jakich warunkach żyją psy jeśli ktoś ma ich 10 albo 15 (dorosłych, nie licząc szczeniaków) ? Czy można mieć tyle  psów w domu, szczególnie dużych psów? Jak wychodzi się na spacer z 10 psami? Są to dzikie psy... Jeśli już chcecie mieć rasowego zwierzaka to kupujcie proszę z małej domowej hodowli a nie z masówki z klatkami gdzie psy szczekają cały dzień i noc bo nikt ich nawet nie zabiera na spacer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hodowla psów Mikołów

Uwaga na pseudo hodowle hawańczyka i nie tylko Archimenes w Mikołowie, Pani na możliwość zbadania szczeniaka u weterynarza przed zakupem rzuca słuchawką!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje w hodowlach to przechodzi po prostu ludzkie pojęcie. Tak jak wiele osób myślałam że jak pies jest z ZKwP to cud, miód i orzeszki. Jak się skonczylo można się domyślić... Wzięliśmy psa rasy Akita Japońska z hodowli Yamamoto. Pies trafił do nas niedożywiony :( wręcz ledwo biedak trzymał się na nogach. Był zlękniony a potem przyszły kolejne problemy- zaczął być agresywny. Nie można go była wziąć nawet na ręce bo warczał. Mało przybierał na wadze. W wieku 10 tygodni ważył 5 kg a powinien ważyć co najmniej 10. Co na to wlascicielka i właściciel Anna i Piotr Jahns? Pani Anna twierdziła że to dlatego że nie bije psa po pysku, że jak dostanie do się nauczy... No ręce opadają. Psa musieliśmy oddać bo nie dało się z nim funkcjonować. Pani wysłała po niego...kuriera :) Jak po buty do zwrotu... Przykre ale tacy właśnie są hodowcy, teraz będziemy uważać a ja wszystkich przestrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed hodowlą hawańczyków FCI Fluffy Attraction pani Agaty B. z Białegostoku. 

U mojego szczeniaka psi stomatolog potwierdził przerośniętą żuchwę przez co pies ma duży przodozgryz i będzie potrzebne leczenie nawet do 2000zł bo górne zęby napierają mu na dolne w taki sposób, że mogą spowodować przedwczesne wypadnięcie. Co więcej wada ta na zawsze uniemożliwia wystawianie i rozradzanie psa. 

Hodowca umywa ręce od wszelkiej odpowiedzialności, nie ma żadnej pomocy, zainteresowania czy wsparcia z jego strony, nic, wręcz przeciwnie jest wrogo nastawiony. Rozpoczynamy w tej chwili drogę prawną. 

Nie polecam - problemy zdrowotne jak rodem z pseudohodowli i kompletna olewka hodowcy w stosunku do psa i klienta. Trzymajcie się z daleka i nie dajcie zrobić w konia jak ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×