Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

sexy lady -> co za problem?? :D:D:D odezwie się to go spuścisz po rynnie do rynsztoka i po problemie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy lady -> masz dobre serduszko :D ja bym na Twoim miejscu powiedział ,niech do końca życia na ręcznym popierdala:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy puść go w niepamięć i nie myśl o tym, ze sie kiedys odezwie - olej to po co sobie zawracasz głowe śmieciami?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Sexy Lady i własnie w takich sytuacjach facei pokazaują , czy mają klasę , czy nie. Mówiłam , że ten yyy \"piosenkarz\" to gówno wart. Myślę, że słowami mogłabyś się przejmować gdyby powiedziałą je jakas osoba która szanujesz, cenisz sobie jej zdanie itd. a nie jakiś laluś ;) Mi mójk były chłopak powiedział jak sie poklocilismy i ja zerwała m, że jestem żałosna, dziecinna itd. wiele epitetow lecialo :D bo nie byłam pod jego dyktando :] takze tego ;) opioieram Irrenka ,ze kto sie przezywa sam sie tak nazywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) co tak ucichłyscie?? sexy mam nadzieje, ze juz zapomniałas o tym panu :-) ...ale ja dzis \"zakręcona\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jade zaraz do domku na noc bo moj brat ma dzis 25 urodziny:-D nie jeszcze nie zapomnialam...ale staram sie:-O BUZIAKI do juterka!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy ale palanT z niego przez duże P i T :/ Dobrze że głupota i inne tego typu rzeczy nie bola bo on chyba by z bólu umarł... On nawet nie jest piekła Wart... Trzymaj się i zapominaj:) Ja to się dziewczynki do imprezki przygotowuje także bedę zaglądać do 19 potem, spadam :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Witajcie Zołzunie :) Sexy Lady nie przejmuj się słowami niezrównoważonego dupka. Chciał Cie zranić więc nawymyślał głupot. To wszystko co powiedział wynika z jego złości więc nawet nie myśl o tym. Mój były kiedyś po zerwaniu napisał parę brzydkich rzeczy na mój temat. Tydzień później napisał eska że jednak mnie bardzo kocha i bardzo tęskni :D Ech, te chłopy zmienne są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna trzydziecha nie zmienne tylko głupie, bo nie myślą w ogóle nad tym co mówią, a ranią cholernie!!!!! dopiero później sie sieroty zastanawiąją co zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiax
.....Ja tez poprosze bardzo o ksiazeczke......Chyba tez potrzebuje czegos takiego...Bo chociaz kocham swojego chlopaka to mysle coraz czesciej zeby zakonczyc ten zwiazek....On mi w ogole nie pokazuje uczuc,a ja popadam w ciaz to nowe paranoje...Mysle,ze jest ze mna z rozsadkuitd......Oj zle ze mna:(( Weronikax@onet.eu Z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed nie zgadzam sie z Tobą :-o przewaznie kobiety facetów nie mają w zwyczaju aż tak ranic słowami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Troche natrzaskalyscie postów;) Sexy-a co to ten patafian zrobil Ci jakas przyrosc? musze doczytac ale jesli tak to go na haku powiesze😠 Irrenka-super loczki;) bardzo nietypowo wygladasz na tym zdjeciu. Ja mam swoje zdj.,z nowymi wlosami;) podesle Wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiax
Do "kalambaka " Dziekuje bardzo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka :) mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko, że tak sobie tu zaglądam? jest mi to aktualnie baaaardzo potrzebne ale mogę się nie odzywać, a tylko sobie poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambaka odzywaj się i nie martw się - jesteś tu mile widzianym gosciem :-) napisz może coś o sobie - ile masz lat, z której części Polski jesteś ;-) ...no i co sie stało, ze ta ksiązka Ci tak potrzebna się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książka wydaje mi się potrzebna, bo zmarnowałam 15 lat dla faceta, który nie był tego wart... ocknęłam się przypadkiem i postanowiłam zostać zołzą...:) jestem w trakcie rozwodu, tzn. złożyłam pozew który ciężko zdziwił mojego męża, bo on nie czuł się winny, ale nie przeszkodziło mu to natychmiast związać się ze swoją dawną koleżanką - a może i równoległą, ale mam to w nosie:) związek był tzw. toksyczny - bo we mnie za mało było zołzowatości:) tylko chwilowo trochę przeszkadzają mi samotne wieczory - chociaż staram się, żeby zdarzały się coraz rzadziej - więc sobie zaglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalambanka co Ty gadasz pisz śmiało :D świeża krew jak najbardziej jest nam potzrebna hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambaka lepiej żeby przez jakis czas było troche samotnych wieczorów (choć to trudne) niz wieczory z kims kto Cie nie docenia i rani... przecież wieczór z kims takim też nie jest przyjemnym wieczorem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×