Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Kochane.. a ja po przeczytaniu tej książki porozmawiałam ze swoim facetem.. I pierwszy raz w zyciu rozmawiałam z Nim tak świetnie.. bez żadnych sprzeczek.. Wyciągnęliśmy wiele wniosków z Naszej rozmowy.. Wrzucamy na tzw: \"luz\" .. :) No i zaczynamy chodzić na silownię :D W końcu trzeba coś robić ;) Miałam chodzić sama, ale stwierdził, że chce ze mną.. :) Chyba ta książka jednak wiele Nam pomogła.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) irrenka kurka wodna nie wiedziałem,że Ty blisko mnie leżałaś bo bym chyba nie zdzierżył ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"u mnie świeci słonko, ale w nocy był przymrozek " -> u mnie było identycznie:D o to chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka no nie wątpię,że ma Cię kto grzać:D ,a wspomniałem tylko o moich huciach vel chuciach :D:D:D:D:D:D ,a jestem z południa naszego piknego kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wszystkim,u mnie noc okropna przymrozek mgła śmiesznie.A dzień zimny teraz sie troche słoneczko przebija,mój syn dzisiaj załozył juz grubsza kurtke bo nie ma żartów. xyzed a dokładnie z jakiego województwa bo ja ze śląskiego jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kaha, teraz to juz chyba cieplej nie będzie :( poza tym podobno mroźna zima przed nami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka to powinnaś się cieszyć wszak twój Cię będzie grzał ;) częściej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja o niego też musze dbać, więc wolałabym, żeby się przypadkiem z nadmiaru nie nadwyrężył ;-) chociaż twarda z niego sztuka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj przeszyłam gechenne myslałam ze to juz koniec. Znowu wam pomarudze ale niemam sie komu wyżalić,o 6 rano wczoraj zadzwoniłam po pogotowie bo juz nie wytrzymałam. Poszłam spac było wszystko ok,potem wstałam o 4 rano z bólem nerek ale dało sie wytrzytmac,poszłam sie załatwic,i poszłam dalej spac,o 6 rano ból juz mnie obudził,myslałam ze mój brzuch rozerwie sie zaraz na jakies kawałki,wiecie co ja juz przezyłam poród okropny ból zeba ale to co wczoraj miałam za ból to sie nie da opisac,brzuch mi sie zrobił jak balon,skórcze ból ach,czołgałam sie z łazienki do syna do pokoju zeby go obódzic ,żeby mi podał telefon.Biedny sie tak wystraszył zaczął płakac,ale po chwili sie uspokoił i robił to co mu kazałam,ubrał sie szybko poszedł do sąsiadki obok ,ona tez od razu przyszła ,ja jak zostałam leżec na podłodze tak juz nie wstałam taki białam ból i myslałam ze to mi zaraz przejdzie a on coraz bardziej mnie bolał ,raz zimno mi było a raz ciepło myslałam ze zaraz odjade,ale jakos sie nie dałam.Na karetke czekalismy 40minut ,przyjechali dali mi dwa zastrzyki i czekali czy mi przejdzie,przeszło jak ręka odjąc,wiem ze to był ketonal 100 i cos na p,ale nie pamietam nazwy,ale wiem ze jak przyjechała do mnie teściowa bo oczywiscie mąż ją wezwał,to nie umiałam z nią rozmawiac,sie czułam jak na haji,to był jakis zastrzyk rozkurczowo-rozluźniający hi hi,nie mineło 10minut jak karetka odjechała i ja spałam tam mnie zmuliło po tym zastrzyku,po południu poszłam do poradni bo kazali mi iść przepisała mi lekarstwa i kolejna inna diagnoza aż smiac mi sie juz chce teraz stwierdzili wrzody żołądka i dwunastnicy i kazali zrobic gastroskopie.Ja pikole skończy sie to w końcu czy dopiero zaczyna ,ja mam 28lat a czuje sie jabym miał 6o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D no to widza,że fajno frelka z Ciebie :D i coś mi się zdo,że on lubi się z Tobą nadwyrężać ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha jerunie to by dopiero było :D:D:D:D:D:D:D musza yny pochodzić po moich biurach i pozaglondać co moje dziołchy robiom zamiast pracować:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha kurde, ale miałaś przeżycia!!!! współczuje, bo wiem jaki to ból! ale przyznam że ci lekarze to dupy wołowe! powinni Cie do szpitala zabrać!!!!!!!!!!!!!! ja miałam 2 podobne przypadki i za kazdym razem wylądowałam w szpitalu. raz wyszłam po badaniach bo wykryli, ze mam zastój w nerce (na USG wyszło) a drugi raz zostałam na operacje...(bo co innego wyszło, ale tez USG -tyle ze po tym długo konwersowali co to moze być, ale doszli do tego). dziwne, ze u Ciebie nie mogą znaleźć! a Ty jak czujesz? że faktycznie to są wrzody?? jestes taka nerwowa, tzn żyjesz w takim stresie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha a masz takie objawy? wklejam : Objawy kliniczne choroby wrzodowej mogą być zróżnicowane: od bólu, który jest najczęściej stały, przez zmienne objawy, takie jak lokalizacja bólu, występowanie po posił-kach – wcześniej w chorobie wrzodowej żołądka (1-2 godz.), później w chorobie wrzodowej dwunastnicy (2-4 godz. po posiłku), promieniowanie bólu, jego rytmika i sezonowość – najczęściej wiosna i jesień. Niekiedy choroba wrzodowa przebiega począt-kowo bezobjawowo. Do innych objawów zalicza się wymioty – Przynoszące ulgę w cho-robie wrzodowej żołądka. Innym objawem może być utrata masy ciała oraz anemizacja przy wrzodzie krwawiącym. Powikłaniami choroby wrzodowej są: krwotok z wrzodu, wrzód drążący, przedziurawienie wrzodu, zwężenie odźwiernika. xyzed - tak on bardzo lubie mnie tak grzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D każdy normalny facet lubi tak grzać ;) :D ,a normalna kobieta lubi takie grzanie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenko dziekuje poczytałam,ale wszystkie objawy nie sa takie jakie ja mam.Ja mam tak . Objawy: kurczowy ból żołądka .Silny ból w prawej części brzucha, promieniujący do prawej nerki .Jem normalnie,duzo pije wody kiedys tyle nie piłam,wzdęcia gazy ,i to wszystko.Nie mam ani wymiotów ani wstrętu do jedzenia,kał mocz ok. I byc mądry pisz wiersze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Kaha moze jedź do innego miasta do jakiegos madrego lekarza! Przecież to bez sensu żebys tak trwała w niewiedzy i się męczyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chce iśc na te USG jamy brzusznej i gastroskopie,a potem jak bede miała wyniki to ide do jakiegos konkretnego lekarza,tylko musze troche poszukac bo sie nie orientuje za bardzo w lekarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kaha:)z tego co czytam to masz takie objawy jak moja mama:-O MIALA juz kilka razy taką kolke wlasnie ze sie zwijala z bolu...masakra...ktoregos razu juz chcieslismy po pogotowie dzwonic ale jej minelo.ZAwsze wzięla nospe i minelo,ale tez jej kazdemy isc na ta gastroskopie-ale to jest nieprzyjemnie badanie i mama nie chce!!!!poza tym podejrzemy ze moga to byc tez kamienie bo mama miala kiedy takie male.....miala isc na USG i ciagle to odklada.Ja juz nie mam sily-boje sie zeby to nie bylo cos powazniejszego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×