Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

rozpusta , rozpusta... Irrenka daj mi swoje usta :D i kawałek biusta hahah :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahahaaaaaa pieknie.... cześć dziewczynki :P pełne szaleństwo>>> xyzed zajrzyj pod mojego nicka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ne wiesz??? z dziewczynką????? hahahahahahhahahahahahaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby zycie miało smaczek raz dziewczynka raz chlopaczek :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie,pieknie.... czego ja tu sie dowiaduje o koleżankach zołach??? hahahahahahahhahaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie i uciekł........ a taki sex miał być hahahahahahahahahhahaaaaaaaaaaa ja nawet piwka nie skońcvzyłam a on zwiał..... co za chopy teraz sa...... hahahahaahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ircia Hope on sie mnie wystraszył??? że jaka bezpośrednia?? czy co?? no namawia i namawia na ten sex a jak juz co do czego to kita pod siebie i juz go nima..... tylko ochoty narobił..... hahahahahaaaahahaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia duzo gadał duzo... :D a slyszalas ze krowa która dużo ryczy mało mleka daje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i m isie taki brzydki rym nasunął na myśl.... krowa która dużo rycy mało mleka daje... a mu może już nie staje ? hahaha przepraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja naprawde sobie ochoty narobiłam...... to jest najgorsze hahahahahahahahaahhahahahaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa nie bede za nim latała....... nie chce to nie.....znajde se innego panocka..... :P :P :P :P:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka wybacz nie chciałam haha :D tak tylko zrymowałam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wpuscic facetów do pokoju z babami i juz zamęt zrobili, jak tylko znikneli to juz tęsknota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie kwiatek sie spasował z sexy...... nieźle..... hahahahhahahahahahahaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku 🌻 powodzenie w planie życiowym to wiara w siebie i w to o czym mzrzysz........ jak tylko bardzo chcesz żeby to sie spełniło..... to jest to możliwe... ale na to trzeba czasu i cierpliwości.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wolno z góry zakładac ,że nie uda mi sie,że nie jestem wart,że nie zasługuje na taka istotę,że nie spojrzy na mnie....... tak sie nie robi...... za to wolno ci próbować wszystkiego,co w kulturalny sposób zwróci jej uwage na ciebie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ty biedny misiu.... kiedys sie przejedziesz na tym swoim cwaniakowaniu.... poczekaj tylko trafisz na tą swoja..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię nietuzinkowość,indywidualność,poczucie humoru....... i nie wazne czy to piękny model z obrazka..... bo tacy przeważnie sa zadufani w sobie..... wole przeciętnych mężczyzn, mających to coś..... co mnie chwyta za serducho....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czy ja cos dzisiaj nie tak piszę???? że chopcy tak uciekaja???? ejjjjjjjjj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem zakurzyć i sprawdzić czy moje dziołchy pracują ,a nie na kafe siedzą :D:D:D:D:D:D:D Madasia nic tam nie zauważyłem bądź nie zdążyłem tego zauważyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj kwiatuszku... to nie tak szybko jak ci sie wydaje...... moze i tak prosto to wyglada..... ale nie jest uwierz mi..... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×