Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Irrenka-wiesz troche sie flirtowalo z Kwiatkiem tu i tam:-D hehe a na serio to kliknij w jego nick:-D Ale Kwiatek zwiał...chyba sie wystraszył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek chciałam z Ciebie wydusic czemu z tą dziewczyną Ci nie wyszło... jak to się stało, ze sie rozleciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz pewnie po tym rozstaniu Kwiatek sie zraził do kobitek i daltego nas nie chce polubic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku nam mozesz zawsze sie wyzalic:-D My nie jestesmy takie wredne:-P ja np.jestem baaaaaaaardzo wrażliwa i romantyczna🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy co Ty sie tu tak reklamujesz :p ...to ja ty sie kwiatkowi podpytywałam pierwsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiiiiaaaatek no, przeciez ja tylko taki ogólny zarys chciałam :P ale Ty jesteś :( ale skoro nie chcesz, to trudno, nie będę naciskac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka bo ty zamęzna jestes wiec Kwoatek Cie nie chce:-p a ja wolna jak ptak...wiec mam pierszenstwo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek,a pisałes, ze wina jest zawsze po obu stronach, to u was też leżała pośrodku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka oki juz koncze-zamkne buzie na kłódkę:-P Zmiatam stąd bo 16 sie zbliza....i lece zrobic sobie jakis nowy fryz:-D Moze jak bede bardziej sexy sexy sexy to ktos mnie pokocha:-P Będe jutro...bo jak juz pisalam wczesniej po godzinach nie siedze:-p no chyba ze w nagłych przypadkach:-P Buziaki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek, ostatnie pytanie: ale goscia znalazła sobie po rozstaniu, czy już wczesniej cos kręciła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kwiatek ja bym sie bardzo chętnie zainteresowała!!!!!!!!!! ale mam męża ;) ...też musze zmykać, o 16 kończe a nie płaca mi za nadgodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×