Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

irrenka ale nie mam nic przeciwko ,a wręcz jestem za :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki zboku???? Jam normalny facet wolny od dewiacji :D:D:D:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek nie ma innej rady musisz troche wyluzować! my tutaj jesteśmy przyjaźnie nastawione :) więc nie bądx taki niemiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od zawsze uważam,że najlepiej rozluźniający jest seksik :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek szkoda tylko że z madasią miałes taki kiepski poczatek, bo ona równa kobitka jest :) ...i powiem Ci w sekrecie, ze to ona ma tu najlepszy kontakt z facetami :) moze warto by było to jakos naprawić ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed ty nic innego tylko bys sie sexił i sexisił :P kwiatek ale nic na siłe, aj cie do niczego nie zmuszam :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka nic w tym złego nie widzę:D a i dobrze na kondycję działa nie mówiąc już o spalaniu kalorii :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze masz racje Kwiaktu-ja tam sie nie znam hehe;) szykuje sie na metamorfoze-robie z siebie nowa sexy lady:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej reszty dnia :) Idę się poseksić bo to poprawia nastrój itd itp :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek masz wybaczone.... tylko mnie wiecej bez takich najazdów prosze... bo tętnicę odgryzę.. ja spokojna bardzo jestem i humorem tryskam,ale nie lubie jak ktoś bezpodstawnie mi odciski gniecie ;) łapka na zgodę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem...nie lubie o sobie duzo pisac....jestem cicha,skromna i niesmiala:-D spytaj RESZTE zołzuch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale ty oschły ;) ja bym Cie usprawiedliwiła, dlatego że Cie panna zostawiła i masz doła i wstręt do kobiet... mam tylko nadzieje, ze Ci szybko minie... a Madasia jest fajna dziewczyna, wiec na pewno ci wybaczy twój niestety niezbyt dobrze uzasadniony poryw ;) xyzed ty jakis mega niewyżyty gośc jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja też tak mówi ale twierdzi,że takiego właśnie mnie kocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia a ty nie rób ze mnie takiej bogini hahahahahahaahaaaaaaa bo pomysli że mam nos wyżej głowy a tak nie jest hahahahahaaaaaaa a xyzed dzisiaj niedoceniony,seksizm dzisiaj ograniczony tutaj hahahahahahaaaaaa wracaj napaleńcu juz ja ci dam sexa hahahahahahaaahahaaaaaaa :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed no bo to tak jest że kocha sie nie dla zalet ale pomimo wad :D :D :D żarcik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek nic Ci sie nie wali, tylko konczy sie jedno, a drugie sie zaczyna - nowy rozdział :) jesteś jak mój mąż - swoje frustracje i spadek nastroju odreagowujesz złością na tych którzy są akurat dookoła - bardzo zły nawyk !!!!!!!!!! idź na basen, na siłkę i sie wyżyj ;) a sexy lady jest zgrabną blondyneczką o szalenie irytującym spojrzeniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek 🌻 dziękuję za cwietucha to było miłe :) i piąteczka, czytałam cie tutaj trochę i uważam że miły z ciebie facet,tylko panuj nad tym co piszesz,bo może i madrze myślisz ale źle to przekazujesz,ja szanuje każdego zdanie i uwierz mi że szybciej inne zołzy tu wywalaja kogoś niż ja,ja staram sie przekonać je tu że facet nie jest zły,tylko może sie sparzył albo co innego.... serducho mam ogromne i jakbym mogła to uzdrowiłabym cały świat.... ale tak sie nie da,niestety... przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia ja wiem,ze Ty luziara jestes dlatego pisze, ze w porządku babka z ciebie :) nic nie zmyslam przecież !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka spedziliśmy razem weekend u mnie :) w soobte wybralismy się cmentarz bo ja rano nie mogłam ze swoją rodzinka (z racji zapalenia) więc jak się ściemniło to poszlismy razem hehe :) a buzia... aptece dała mi pani maśc i tabletki, jest poprawa a do lekarza ide dopiero jutro bo na dzisiaj wolnych terminów nie było :O Moja kolezanka poleciła mi lekarkę prywatną , babka 6 godzin dziennie przyjmuje pomijając piątek i terminy ma zapełnione, ledwo mnie na jutro wscinęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo dzieki Irrenka za mile slowa👄 wlasnie Kwiatek zajamij sie soba:-D ja tez lecze rany:-D mozemy razem sie poleczyc:-p zapisuje sie na siłke:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope no to super sprawa, wszycho sie udało :D kwiatek a chyba że tak, ale wiesz jak zwolnią to juz sie nic nie poradzi i trzeba bedzie szukać czegoś innego... wiem,z e to nerwowa sytuacja, ale postaraj sie ten stres ograniczyc do minimum i nie przenosic go na inne swoje relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ty te 5 lat robiłeś?? chyba tylko czas marnowałes przez niewłasciwy wybór? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×