Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

tak ten spray mi kiedys kupiła teściowa ,rewelacja musze go znowu kupić bo mi sie skończył,i ciuchy tak ajnie pachciały po tym spraju.achhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam troszke inny miał kolor błękitny ale nie pamietam co pisało,ale ogólnie te spraye są godne polecenia każdemu,a szczególnie tym co nie lubią koszul prasować,tak jak jaaaaaaaaa hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha to powiem Ci lepsze bajer :) jak dostałam od mojego męża pierwszy raz jajko to tez był w środku taki mały smart! :D :D :D faceci to chyba mają rękę do wyciągania takich niespodzianek :D ja miałam wtedy tez ubaw, bo mój mąż to totalny automaniak, więc sobie pomyslałam, ze to oczywiste, ze jajko przez niego wylosowane musi miec autko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mówisz irrenko ze juz wiesz co urodzisz w przyszłości ;-P drugiego atomaniaczka hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha nie strasz mnie! chciałabym córkę, bo jak syn będzie taki jak on, to ja zwariuje!!! poza tym już mu powiedziałam, ze jak mi syna spłodzi, to ja od nich uciekne ;) ;D :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ja też sie muszę w końcu odchamić ,chciałabym mieć córeczke taką kochaną z loczkami ,rózowe ciuszki ,a nie ja sama bidulka z tymi chłopami,a każdy z nich zachowuhe sie jak małe dziecko(mąż,syn,i pies),Jakby wyszedł kolejny syn to chyba bym mu jajka na porodówce obcieła hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tylko takie dziwne wrażenie, ze jak pojawiłby sie syn, to będzie kropla w krople jak on i z wyglądu i z zachowania a to mnie przeraża!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz irrenko jakoś trzeba sobie radzić w życiu hahahahhahahahahaha 'na razie uciekam bo jak mi te dwa głodomory wejdą do domku to bedzie tornado ,idę jakieś jadełko im zrobić w korytkach .Bużka👄kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie przesądzone mój syn to kropla w kroplę ja ,tylko gorzej z charakterem jeszcze nie wiem do kogo bardziej sie upodobnił genetycznie,nawet kolor oczu ma piwne tak jak ja,a jego tata ma niebieskie.1:0 dla mnie hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha bo ciemne geny są przeważnie mocniejsze :) moja szwagierka, ma piękne błękitne oczy i ma troje dzieci - wszystkie z ciemnobrązowymi - po tacie :P ....my mamy oboje niebieskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie ;];] Jestem jestem słyszałam że tu się stęskniłyscie hehe :P:P:P No wiecie dziewczynki ja tu do proszków do prania nie mam nic do gadania bo jeszcze u mamy mieszkam hehehe:D:D ale podpowiem jej z tym odplamiaczem lepszym od Vanisza :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nic ciekawego :D hehe już w miare dobrze autkiem jezdze juz niedługo egzamin praktyczny hehe :D A tak po za tym to u mnie dobrze :D Humorek ostatnio mam ciagle dobry hehe :D irrcia zawsze sobie przypomne Twój komantarz na NK :D 😘 hahaha:D A co tam u Was?? Miłego Weekendu chłopcy i dziewczeta :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no żesz pora na jakiś wyuzdany seksik:D więc która nadstawi swe krwistoczerwone wargi ;) :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a z boku tyż lubię :D:D:D:D:D:D:D:D Wyłazić Zołzy seksiary bo was przyjemność minie:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpie się, męczy, ciągnie... - No, weszły! Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi: - Ale mam buciki odwrotnie... Pani patrzy, faktycznie! No to je ściągają, mordują się, sapią... Uuuf, zeszły! Wciągają je znowu, sapią, ciągną, ale nie chcą wejść..... Uuuf, weszły! Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi: - Ale to nie moje buciki.... Pani niebezpiecznie zwężyły się oczy. Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły! Na to dziecko : -...bo to są buciki mojego brata ale mama kazała mi je nosić. Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała, aż przestaną jej się trząść, i znowu pomaga dziecku wciągnąć buty. Wciągają, wciągają..... weszły!. - No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki? - W bucikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed:D dobre hahaha:D Sexy a czemu tak średnio na jeża??:P hehe irrenka niektórym zdarza sie i nawet w ciagu tygodnia to czemu nie w niedziele:P wiesz może jakies poprawinki po weselu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wszystkim :) ja w weekend miałam szkołę więc intensywnie się edukowałam na stosunkach............. miedzynarodowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope!:) nie pitole:-P i nie mam czekoalady:-P czekam do 16 i zmiatam:-D kurde uczyc sie musze..... w niedziele nan koło 😭 a jakos weny i nastroju nie mam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×