Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

no chemia to mój konik swego czasu,nawet prace mam zwiazana z chemią.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia dietetyk i strażak-chemik to sie zgodze :P :P :P :P :P :P :P :P a te ruchy tektoniczne??? to co z nimi?????? :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia to ruchy płyt skorupy ziemskiej i przez te ruchy wytępują np przemieszczanie się kontynentów, wypiętrzanie gór, wybuchy wulkanów, tzn magma sie wydobywa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ircia to to ja wiem........ obowiazkowe to wiadomości do przyswojenia były... myslała ja że wy jakos tk te ruchy tu zgłębiacie :P inaczej hahahahaaahhhahahahaahahahaaaa bo i o tarciu czytałam hahahahahahahahhahahaahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeeeeeeeeee.... alez skąd???? :P a tak a propo gdzie jest xyzed???? on tu cos by mógł powiedzieć więcej na ten temat hahahahahahahahahaahhhahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam.. dzisiaj ma wywiadówkę mmhhhhhhhh... i znowu kasa.. do usłyszenia..papatki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa madasia :) ... ruchy i tarcie znasz na pewno bo masz dwie córy przecież :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek ...mądre, nie mądre, posmiac się można :P mas zu mnie minusa za ten tekst ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka tak na mnie dzialjaa teksty Kwiatka ;] że jak tu wchodze zrelaksować , się posmiać, powygłupiać z Wami to odechciewa mi sie pisać. Kwaitek to nie pisz tu idź na jakieś MĄDRZEJSZE męskie forum a nie spinasz się ciagle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope już go nie ma... nie denerwuje się weź na luz i olej to!! ja też wole się posmiać, nawet jak czasem trzeba głupoty powygadywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki;) kurde ile czasu mnie tu nie bylo:( teraz mam akurat czas zeby wstapic:):) Hmmm macie moze pomysl moze na jakas fajna fryzurke dla mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiana widoczna;) i chyba chce jakas grzywke;) najchetniej bym kolorek zmienila ale to odpada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnka pozdrawiamy również :) Uni no tak....a to, ze Helcia sobie zmieniła, to nie działa na mame?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasemka?? ta fota swieżo po co miała to mi sie wydawało, ze balejaż ale po całości... jakieś całkiem ciemniejsze ma!! hm... a ja bym Cie widziała w takiej jak są teraz modne, ścinane po skosie, z tyłu krótsze, z przodu dłuższe... co Ty na to?? mnie sie wydaje,ze fajnie byś tak wyglądała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona nie ma pofarbowanych wszystkich wlosow. ma niektore ciemniejsze ale bardzo duzo ma swoich.... no ja wlasnie nie wiem bo wiem na pewno ze chce zrobic grzywke a czy zmienic calkowicie fryzure to sie zastanawiam... jesli znajde cos fajnego to wtey moze zmienie calkiem fryz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×