Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Hej dziewczyny :) Mozna sie dolaczyc? Ja co prawda jeszcze nie przeczytalam calej tej ksiazki, ale mam zamiar. A jak ktoras nie ma to moge chetnie podeslac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tallulah jasne że się możesz dołączyć :) zapraszamy, przedstaw się, napisz coś o sobie :) ile masz lat? czy masz chłopaka, męża, czy aktualnie cieszysz się wolnością?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec tak - lat prawie 24 faceta mialam - do maja bylismy razem ok 3 lata, 2 bylo dobrze, ostatni rok to jedna wielka pomylka. znajomi mi mowili ze bylam za dobra... widocznie tak, sprawdzal ile moze sobie pozwolic a ja mialam dosc i powiedzialam nie :) i sie ciesze, niby sie ciesze... czasami o nim mysle i mi zle, ale coz... w wakacje - wiadomo, luzne spotkania z pewnymi dwoma, oczywiscie jeden po drugim, nie naraz :D ale nic nie wyszlo, jak to wakacyjne znajomosci, tzn z jednym to dluzsza historia ale nie bede przynudzac drogie Panie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tallulah skoro facet sprawdzał jakie są możliwość twojej cierpliwości to znaczy że mu na Tobie nie zalezało, a Ty faktycznie byłaś za dobra bo mu pozwalałas na to... nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak... ale czasami jeszcze zal scisnie serduszko... no nic, trzeba wziasc sie w garsc, hehehe podobno nie jestem paskudna to moze jeszcze ktos sie trafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tallulah a to normalne, ze ścisnie serduszko, ale z czasem coraz słabiej bedziesz to odczuwać :) oj kwiatek, sam jesteś dla siebie mikołajem?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
hej Irrenka. Listopad jest, brzydka jesień veny twórczej mi zabrakło do pisania :) postaram się poprawić :) talullah młoda jesteś, jeszcze duuuużo przed Tobą :) Znajdziesz mężczyzne który nie będzie sprawdzał na ile mu pozwolisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za mile slowa Kobietki :) a na powaznie to zaczynam sie czuc staro, koniec studiow i w ogole, chociaz wiem ze zycie przede mna, ze to prawdziwe dopiero sie zaczyna :) na szczescie mam taki kierunek ze malo jest sparowano - zareczonych i czlowiek tak nie odczuwa ze jest sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek ja wiem,z ę Ty dopiero co byłes na etapie wstrętu do kobiet, ale nie przechodzi Ci?? nie brakuje ci kobietyki troche??? :) samotna, no wiem, że jesień nie nastraja, ale odwiedzaj nas częściej! steskniłam się za Tobą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe medycyna :) i w zwiazku z tym niestety musze Was opuscic i sie pouczyc :D ale na pewno bede zagladac, aaa i mam prosbe - napiszcie cos o sobie bo nie jestem w temacie a bardzo bym chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek i jesteś pewnie w stosunku do kobiet troche wymagający hm?? masz duże wymagania?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tallulah hm... ja zajęta, Hope zajęta, Kaha zajęta, Madasia/Kliver nie zajęta ...chyba ;) Rumenka nie zajęta Anulka zajęta samotna trzydziecha nie zajęta sexy niezajęta od niedawna Unitra zajęta Helcia chyba niezajęta Czwórka - nie wiem co z nią :( ...jak kogos pominęłam, to przepraszam! wszystkie jesteśmy równomiernie rozsypane po Polsce :) każda problemy z facetam miała lub ma, zasady zołzy stosowała, lub zaczyna stosować... a nasi szanowni koledzy to niech się sami przedstawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek szukasz ideału!! pamietaj, zę ideałów nie ma :P to tylko moja dobra rada...przestroga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tallulah hm... ja latek 25, Hope ode mnie młodsza, Kaha ciutke starsza, Madasia/Kliver też tak jak kaha Rumenka młodsza, jak Hope Anulka troszeńkę starsza samotna trzydziecha też sexy młodsza lekko Unitra i Helcia najmłodsze, ale pełnoletnie :) Czwórka - ciupine starsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
kwiatek też mi się cos wydaje że szukasz ideału :) Ale moze ja przesadzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Irrenka super opisałaś nasz wiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani ja musze zmykać... dobrej nocki dla Was :) bede jutro od rana oczywiście ... buziaki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim ,he he fajnie ircia podsumowała wszystkie zołzy super.Xyzed fajne podsumowanie ciężkiej pracy gónika ,tak trzymać. Tallulah witam serdecznie wśród żywych i zakręconych,hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej, wrocilam na chwile :) o widze ze tu cos mowa o medyczkach, hehe a ja jestem ciemnowlosa :D Noo, wiek opisany super, mam nadzieje ze zapamietam kto jest kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc się kwiatku zastanów jeszcze :) no tak nam akurat Telcia temacik na medyczki wszedł przypadkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo? jak kwiatek poszedł, to dziewuszki tez znikneły? ej! ja się tak nie bawie!! :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmykam, musze jeszcze pranie rozwiesic i w ogole dzis szykuje sie dluuugi wieczor :) jak codzien zreszta, a rano nie wiem jak sie nazywam, ostatnio z zaspania o malo nie nalalam sobie zelu do mycia twarzy na szczoteczke do zebow :D Pewnie wpadne jeszcze pozniej, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×