Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

NIe moge znalezc jednej piosenki na jutro do przedszkola - szukam jej juz 2 h na necie, czy to nie cierpliwosc?:P MOze komus sie zachce sprobowac "Powiedz Jasiu powied Olu" dalej jest "gdzie tak miło, gdzie tak miło jak w przedszkolu :P Tylko mp 3 i tu nie jest za fajnie, bo albo nie umiem znalezc, albo jest mocno schowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz Jasiu powiedz Olu gdzie tak miło jak w przedszkolu Bo przedszkole uczy bawić nas, bo w przedszkolu miło płynie czas Pani patrzy na nas z boczku jak stawiamy jak stawiamy domki z klocków Bo przedszkole uczy bawić nas, bo w przedszkolu miło płynie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciaaaachaaaa:D a co wy się tak nimi podniecacie hehehe;p Irrenka w ciąży jesteś?:p bo tu się pogubiłam, a Kaha to już dzidziusia ma:) fajne te dzieciątka co nie?:)tez bym chciała mieć dziecko ,no ale nie am z kim...a tak przy okazji tu pokaże kolesia podobnego do mojego byłego ( uprzedzam ze z nim koniec, tylko pokazuje mój ulubiony typ faceta:)) http://www.iphone-wallpapers.us/images/wallpapers/if61ev2go.jpg http://stayclassy.files.wordpress.com/2007/04/chris-evans-flaunt-mag.jpg A to ciacho którego bym zjadła na amen:) http://2.bp.blogspot.com/_D-RFuPpeV2o/Sfi28BKrOmI/AAAAAAAABOg/BFxu29tmdWw/s400/gerard_butler_31.jpg http://2.bp.blogspot.com/_TfdYL7PxPBY/SRxDcfKSdXI/AAAAAAAABYs/ATlYYjWEUNY/s400/gerard%2Bbutler.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive ale sie wkręciłaś w temat ciasteczek:D nie, ja nie jestem w ciązy, ale planuje za dwa m-ce spróbowac zajść :) za to Kaha jest od niedawna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive20 ja już jedno dzieciątko mam i to już troszke duże 8-letnie hi hi chłopca,a teraz jestem w ciąży z drugim ,planowanym od roku ale nic nie wychodziło,dlatego sie tak bardzo cieszymy,że w końcu zaszłam .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POtrzebuje scignac z neta, ale nie tekst a wykonanie - tj najlepiej sama melodie, ostatecznie moze byc ze spiewem :P I juz mnie szlag trafia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nikt nie cwaniakuje ze znaleziem piosenki, to ide spac, a moze sie pochlastac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż napisał mi ze wie gdzie mnie zabierze jak juz skoncze szkołe na dobre... i walnął, że gdzieś gdzie jest duzo pary... a ja z tego naszego ogladania facetów walnęłam, ze do sauny albo na termy ;D a on że nie że gdzieś gdzie są jeszcze czynne parowozy :D oj kurde ale walnęłam!!!!!!! he he he ale mielismy ubaw!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Napawa mnie optymizmem mysl, ze mozna byc szczesliwym w zwiazku :) Ja spac mykam, bo na 6 mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka trzymam kciuki abyś zaszła ta upragniona ciążę:) a Kaha to fajnie że już dzieci masz, bez nich byłby świat taki nudny:p no zołzunie idziemy śpiuniać💤 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejszus próbowałam poszukać, ale tez nie moge znaleźć ...niestety dobranoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam taka popołudniowa zmiane kurcze wtedy to odcieta od swiata jestem jak wstaje wszyscy w pracy jak wracam to kazdy juz chrapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka oj chyba samotnosc mi doskwiera.....a jak u Ciebie poprawił się...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce mi się spać... ale nie chce mi się iść położyć... wiem , że jak będe jeszcze na necie siedziała to jutro będę niewyspana w pracy i ot to moje wywody na dzisiaj haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×