Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Apropos prawa jazdy to pamiętam jak swoje zdawałam i zaraz po zdaniu egzaminu z jazdy, z tej radości zgadałam sie z innym zdającym i poszlismy oblewać sukcesy. Fakt niestety że z tego nic nie wyszło, ale ja raczej niesmiała jestem więc może za mało okazywałam że mogłabym sie jeszcze raz umówić, albo może mu po prostu w oko nie wpadłam. Wam by pewnie lepiej poszło, więc nawet na moim przykładzie widać że nie trzeba tylko za instruktorem sie oglądac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete__+
dziewczyny wiecie czemu mi sie poczta na onecie nie chce otworzyc /??? ;//;/;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik no nie wiem... watpie ze ktos bedzie chciał przyjąc taka mloda dziewczyne do pracy.... niby mam te 19 lat ale dla niektorych to jeszcze za malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni ja myślę że dla 19-latki zawsze sie coś znajdzie. Dużo moich znajomych w tym wieku już pracowało. fakt, że to nie były jakieś super ambitne prace ale zawsze coś żeby sobie zarobić. A było to ponad 10 lat temu kiedy kryzys na rynku pracy był dużo większy niż teraz. Moi znajomi pracowali w sklepie, niektórzy zarabiali nawet całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa chwila, nie doczytałam. Uni chciała jako opiekunka. ja mając 19 lat dorabiałam sobie na wakacjach jako opiekunka dla osób starszych. Nikomu nie przeszkadzał wiek. tak jak Irrenka mówi, daj ogłoszenia, moze ktoś będzie potrzebował opieki do dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni ja w Twoim wieku została nianią :D fakt , że duzo osób szuka opiekunek doświadczonyh , niektórzy podają przedziały wiekowe ale sa i tacy , którzy nie zrwacają na to uwagi tylko patrzą na podejście do dziecka na rozmowie i kontakt z nim , Twoje zaangażowanie... :) Kto szuka prędzej czy później trafi na coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooo Uni widzisz jak Cie wszystkie wspieramy w poszukiwaniach ;) i dopingujemy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he dzieki Zołzy;) juz dzisiaj szukałam cos w necie ale za bardzo nie ma niczego. pojutrze ide z ciotka pogadac moze ona zna kogos kto szuka opiekunki. trzeba szukac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziekuje Wam za wszystkie rady. Niestety (a moze na szczescie) moj problem juz jest niekatualny... Dzis facet pokazal swoje prawdziwe oblicze. Napisze krotko, bo nie chce mi sie niszczyc klawiatury: zachowal sie jak meska dz...a i nie widzi w tym nic zlego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczątko współczuje, ale może to i lepeij, ze pokazał \"na co go stać\"! teraz wiesz jaki jest i nie bedziesz marnowac na niego czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka-> Dziekuje... z drugiej strony dobrze ze pokazal juz teraz swoje prawdziwe oblicze, i ze juz nie bede musiala zastanawiac sie co znacza jego dziwne zachowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczątko no dokładnie! szkoda marnowac swój cenny czas ;) dobranoc zołzolki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNowuuu zwykłyyy dzieńńń , nikt nie zmienił świataaaa :P coś mnie kłuje w lewym oku od rana:( i mnie to denerwujeee :P nooo miłego dnia- niech czas w pracy szybko leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek zołzunie, ludzie dalej pada i głupią pogodę mam u siebie ja już śpie w pracy, nawet kawa słaba :O jakos tak pusto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete+=
dzien dobry zołzunie:) niestety nie moge poczty otworzyc, ale ejszcze cos pomajstruje:) dziekuje, ze zalozylyscie ten topik:) :*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki:-D U mnie też dziś brzydko:-P Pochmurno i brzydko....czy lata już nie będzie w tym roku??:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete+=
sexy lady podobnie jak i u mnie. no cóż mamy piękną jesień tego lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delete+= może załóż innego maila na przykład na wp a wtedy na nowego Ci wyslemy książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!no pada i pada kiedy ja załoze moje butki na koturence jak taka pogoda......kiedy to lato nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znalazłam tego chłopaka z imprezy na nk no i tu wam powiem ze jhestem dobra...ale dran ma zone i dziecko i 31lat a nie 28 ......wiec teraz moga tylko na mnie popatrzec i powzdychac ze ja nie ich ,przestają dla mnie istniec od dzis........ale tak po za tym to dobry hakerek ze mnie hihihi:) zeby znalesc faceta obcego w necie....dobra jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka jak Go znalazłas?:-P widzisz co za świnia z niego!!!teraz masz czarno na bialym wszystko i spokój;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×